oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Rex Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Rex Club Rex Club EmptySob Mar 07, 2009 11:15 am

Rex Club Rex_club_dj_booth
Czyli generalnie klub techno, house i te sprawy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 8:49 pm

O, to moze spotkaja House'a, przyszli..
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 8:52 pm

Czuła się trochę niestosownie ubrana jak na taki klub, no ale potem uznała, że kogo to obchodzi, kto jak wygląda, to nie Polska, więc nawet się uśmiechnęła i pociągnęła Aarona w stronę baru, albo czegoś.. Już bolała ją głowa i musiała się jakoś znieczulić.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 8:56 pm

Zamowil im pewnie nawet jakies dwa wyczesane i modne drinkusie bo moze nawet sie znal na drinkusiowej modzie i wiesz, czyms trzeba zaszpanowac, hehe - Dobra, czemu znowu zalozylas sweterek xd?
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 8:59 pm

- Mam znowu ściągnąć? - Spytała i już zsunęła go sobie z ramion, bo to pewnie jakaś gra Aaron mówi, albo coś,xd. - Nie było już tak ciepło. To znaczy tu już jest cieplej.. Hm, a może duszniej. Zresztą nie wiem, nieważne! - Wessała się w swojego drinka.. Pewnie jakaś True Blood.. xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 9:05 pm

xd fo sho
- Duszniej! Pewnie zaraz posiniejemy-zachichotal sobie bo co sobie bedzie zalowal, nie mial dziewczyny, rodzice sie wypieli na niego ostatnio, brat tez mial go w dupie, przyjaciel;/ tez, wiec czemu nie moze sobie pochichotac, chociaz tyle przyjemnosci z zycia- W sumie nie chcialbym umrzec przez uduszenie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 9:09 pm

ogladam gotowe z mamom i jej mowie wszystko bo ona oglada co drugi odcienk bo na fl sa po dwa a ona potem oglada hausa i omija drugi odcinek i jej musze tlumaczyc to wolno pisze conie, mam nadzieje ze rozumiesz moj przekaz bo ja nie bardzo w sumie
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 9:12 pm

- Ja tez nie, potem jak rodzina chce mieć otwartą trumnę na pogrzebie, potrzeba dużo barwników - zauważyła. - Żeby ten, nadać twarzy chociaż odrobinę naturalny kolor. Chcesz być pochowany na cmentarzu, czy skremowany? - Spytała, przysuwając się do niego. Potem stwierdziła, że to strasznie głupie pytanie, więc zaśmiała się, sama z siebie pewnie.. - To znaczy, jeju, nie jestem jakąś maniaczką! - Przez twój przekaz nie wysłał mi się post-.-xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 9:14 pm

sorki xd
-Nie wiem chyba skremowany, bo wiesz, potem nie chce straszyc jako duch, hehehe, wiesz, ogladam duzo Supernatural- mial nadzieej ze ona tez dlatego teraz wlasnie czekal na 'ja tez' bo ten, od tego pewnie zalezy ich przyszlosc, a raczej przyszlosc ich znajomosci.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 9:18 pm

- Ja też - powiedziała w takim razie, bo wow, oglądała Supernatural i też chciałaby być skremowana, pewnie głównie dlatego, żeby potem można było postawić urnę z je prochami na kominku. I byłoby jak w Poznaj mojego tatę,xd. - Wierzysz w duchy? <3
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 9:43 pm

- Wierze, a ty? xd- to taki dzien z cyklu ja tez, ty tez ,my tez, a ty itd, popil troche swojego drinka, moda moda, moze jeszcze nie probowal...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 9:46 pm

- Też. A widziałeś kiedyś jakiegoś? Bo ja nigdy, :c - westchnęła ciężko, mieszając w swoim drinku, ale nie palcem,xd. I zaraz pewnie też się napiła, zakładając nogę na nogę, potem uznała, że jest o wiele za ciepło, więc ściągnęła ten głupi sweterek. I pewnie go wyrzuciła........
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 9:57 pm

- Też nie, ale Boga tez nie widzialem i wierze... czy cos takiego... w sumie to nie jest moj tekst, ale to nic - uslyszal pewnie w jakims nie do wiary na tvnie, hehe, zamowil sobie drugiego drinka, trudno, najwyzej sie upija i skoncza jak w trzeciej cz yczwartej nie pamietam scenie w revolutianory road.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 10:05 pm

- Nawet jeśli nie jest twój, to jest niezły - Stwierdzia, dopijając zawartość swojej szklaneczki, którą potem odstawiła na bar.. - Ciepło! - Zauważyła. Szkoda, że niespecjalnie miała się z czego rozbierać, to znaczy jasne, mogła by ściągnąć to i owo, ale nie chciała zabierać pracy innym dziewczynom...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 10:06 pm

-No cieplo ale fajnie ze nie zimno xd-zauwayzl inteligentnie, az poraza pewnie ta jego inteligencja-No wiem ze niezly, kradne tylko dobre teksty... chociaz ogolnie nie kradne, zeby nie bylo, znaczy niczego poza tekstami... tez niewiele zreszta, mam wielki umysl i potrafie wymyslac czasem cos sam-jasne.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 10:08 pm

- Tak? I co na przykład wymyśliłeś? - Odwróciła się w jego stronę, nie zamiatała włosami po blacie. Byla ciekawa, czy może coś opatentował, mój dziadek opatentował kilka rzeczy, taki z niego wynalazca Cool
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 10:10 pm

Co opatentowal na przyklad. Pisalam to slowo dziesiec razy bez kitu - Jejku to takie okolicznosciowe, nie powiem ci tak na zawolanie, Florence. Chyba ze bardzo chcesz-powiedzmy ze wcale nie siedzieli przy blacie tylko przy stoliku, skoro tak to przysunal sie blizej i wzial pomiedzy dwa palce kosmyk jej wlosow i tak przebieral tymi palcami ale wiesz conie jak - Masz ladne wloski.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 10:15 pm

Jakieś maszyny do kopalni.. - Ale bardzo chcę.. - Powiedziała, uśmiechając się prosząco, jak Furby, kiedy jest głodny. Co z tego, że Furby się nie uśmiecha, bo ma dzióbek,xd. Miałaś Furbiego? - I, hm, dzięki. Ty też masz ładne. - Chociaż Aaron-Boyd miał jednak ładniejsze..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 10:18 pm

Nie mialam Furbiego - Niom dzienkowa -podziekowal gdyby ktos nie zauwazyl ;/ co z was za slepaki orety - Masz naturalne? Znaczy wlosy. I nie w sensie czy - zastanowil sie- peruke tylko czy naturalny kolor- pewnie tak bo to takie brazowe, ale lowe Regina bardzo- Hm hm.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 10:21 pm

Sama seś ślepak:/ xd Moja wychowawczyni wygląda jakby miała perukę i ona strasznie zazdrości Martynie, bo ona ma dużo włosów i ładne bardzo ogólnie.. Pokiwała głową. - Naturalne, nigdy nie farbowałam, bo trochę się bałam w zasadzie, że będę miała potem takie zniszczone.. - Tak z serii wyznania.. Wyznania Gejszy..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 10:28 pm

-o, to jak dzola, znacyz kuzynka mojej kolezanki sandry - pochwalil sie ze mnie zna i pociagnal nosem, pewnie sie przeziebi, nie ma to jak przeziebic sie latem, hehe, tez nie lubie Cool szczegolnie jak jestem na koloniac h i mam nagle 1238 chorob i leze w lozko pozdro- Zwierze ci sie az ze ja tez sie nie farbuje, moj tata zawsze mowil ze tylko geje farbuja wlosy, nie chcialbym byc gejem :c
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 10:32 pm

koloniac h <3 xd Pokiwała głową. - Ja też bym nie chciała być gejem. To znaczy na twoim miejscu.. Zresztą wiesz o czym mówię.. - Sądziła, że byłoby beznadziejne, gdyby taki chłoptaś jak Aaron był gejem, tyle dziewcząt umarłoby z rozpaczy. :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 11:00 pm

bo nie wiedzialam jakie h...xd znaczy ;rzard;
-Tak mysle wlasnie, znaczy ze rozumiem xd fajnie ze nie jestes gejem, bo na przyklad ee nie wiem, nie moglbym cie pocalowac bo bys mnie pobila czy cos -to tak na przylosc, bo kto wie, zreszta Aron to seksoholik z jednej ulicy wiec wolal sie upewnic czy ona nie powie na przyklad 'i tak bym cie pobila Cool' xd.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 11:03 pm

- Myślisz, że geje się biją? - Ona w to wątpila, bo naoglądała się programów o gejach (gay.tv pewnie xd) z różowymi torebkami i idealnymi paznokciami. Nawet ona miała czasami brzydkie paznokcie!! - To znaczy wiesz, ja bym cię nie pobiła - nawet gdyby ją pocałował! - bo jesteś ode mnie większy i silniejszy. Chyba...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club EmptyNie Kwi 05, 2009 11:13 pm

gay.tv xd.............. - To bardzo sie ciesze! Hej, idziemy stad? Mozemy do mnie albo do ciebie, znaczy u mnie jest brat... - Christopher wpadl pewnie w jakis ciag i nie zyl na razie...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Rex Club Vide
PisanieTemat: Re: Rex Club Rex Club Empty

Powrót do góry Go down

Rex Club

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2 Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Kluby. -