oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Parc de la Villette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptySob Mar 07, 2009 4:57 am

Parc de la Villette LAVILLETTE-A0049-1
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:05 am

Lubię to miejsce. Tutaj Nate'a Zuzi potrącił rower,xd. No, Christopher i Adam przyszli teraz, nawet z piwem, jak żule..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:10 am

Usiadł tam gdzie kobieta w cygańskiej spódnicy a idąc uważał bardzo i oglądął się coby na przykład nie przejechał go jakiś rower jak tego śmisznego Nejta hi justu noł. Podrapał się po nosie i charknął, okej żartuję, nie jest moją babcią która idzie przez miasto, charczy, pluje...
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:16 am

Mogłaś pisać, ze już jesteś,xd. Adam teraz otworzył swoje piwo zębami, a to było butelkowe! No cóż lata praktyki albo po prostu trzeba być zdesperowanym Soplem. - Wiesz, w zasadzie ostatnio dziwnie się poczułem - to znaczy zaczyna się Adam vs chyba jestem bi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:18 am

Pisałam ci na msnku... Muszę ściągnąć wreszcie tego nowego, hm.
-W sensie? Przeziębienie?-tak zabrzmiało, a moje postaci zazwyczaj wyciągają różne wnioski, a może po prostu staram się coby nie wypadło na to, że czytają innym w myślach oh ah i w ogóle. On swoje otworzył normalnie jakoś ręką. Może miał takie twarde nadgarstki jak Cejrowski podeszwy stóp od chodzenia boso.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:20 am

No własnie nie doszlo nic:/- Była u mnie koleżanka z uczelni - bo nie chcę nikogo w to wrabiać - i uczyliśmy się w zasadzie pół nocy. No i potem poszliśmy spac. I pierwszy raz od tych pięciu lat poczułem jakby ona nie była tylko moją koleżanką..w sensie jakakolwiek dziewczyna, rozumiesz..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:21 am

-Hej, hej, poczekaj-zatrzymał się z butelką w pół drogi do ust czy coś takiego hihi składnia mi trochę zassała się tutaj ale to nic-W sensie, że.. nie wiem, nie chcę nic zgadywać.. wiesz, ty... teen?
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:25 am

- Tak, ja ten. To znaczy nie wiem, odniosłem wrażenie, że kiedy ona była obok mnie, to znaczy spała ze mną, w moim łóżku, nie traktowałem jej tak, jak powinienem, biorąc pod uwagę to, kim jestem - wytłumaczył mu to tak niezbyt brutalnie, bo Christopher to przecież artysta, nie chciał go ranić,xd. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:28 am

-Och-uderzyło go to ogólnie. Oparł się wygodniej i ukradkiem uszczypnął się w udo, żeby sprawdzić, czy mu się nie śni. Zapomniał z wrażenia o piwie-Huh, hm-no mniej więcej.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:30 am

- No ja wiem, ze to strasznie popieprzone, Christopher...nie musisz nic mówić - bo wyczytał z wyrazu jego twarzy, w koncu znali się 387637894 lat, że ciężko mu jest to sobie wytlumaczyc!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:33 am

-Aha-przytaknął tylko, trochę niemrawo. Chciał oczywiście jak najlepiej dla Adama, ale mimo wszystko był zaszokowany! Wiesz, w końcu znali się sto tysięcy lat, może nawet całe dziesięć i Adam po prostu od zawsze był gejem, Christopher nie mógł po prostu tak od razu przyjąć do wiadomości tego, że nagle Adam jest hetero, czy tam bi. Pewnie jeszcze zacznie umawiać się z Corrie, albo nie wiem.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyCzw Mar 12, 2009 2:35 am

Ale on uciekł jezu kocham cie mamo://
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyNie Mar 15, 2009 4:49 pm

Więc Matt siedział na tym murku, czy co to jest, nieważne, i palił papieroska, khrr.
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyNie Mar 15, 2009 4:54 pm

Autumn siedziała już wcześniej, zaczytana w najnowsze wydanie Teen Vogue. Na nosie miała czarne Ray Bany, bo po ostatnich zawalonych nauką nocami nie wyglądała zbyt dobrze :d
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyNie Mar 15, 2009 5:00 pm

Matt zgasił papierosa i wstał, aby iść już do domu, kiedy minął Autumn, a raczej dziewczynę bardzo do niej podobną, bo tego nie był pewien (pewnie przez te Ray Bany). - Autumn? - zapytałłł. i ja zw,
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyNie Mar 15, 2009 5:12 pm

miałam tel, sory :*
- Słuucham? - spytała, spoglądając na niego spod okularów. Nie widziała dobrze jego twarzy, pewnie przez te słońce (jebać, że ma być burza). W każdym bądź razie zwinęła gazetkę i zsunęła z nosa okurary.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyNie Mar 15, 2009 5:24 pm

- Cześć, jezu, nie poznałem cię. - uśmiechnął się tak jak na gifusiu, który już komuś pokazywałam ale nie pamiętam.... Nieważne. Przysiadł się teraz do Autumn, bo co on będzie tak stał.
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyNie Mar 15, 2009 5:34 pm

Jasne, ona zrobiła mu miejsce, to znaczy zabrała torebkę i położyła gdzieś obok. Spojrzała na jego profil i uśmiechnęła się łobuzersko, hrr. - W zasadzie ja ciebie też nie, Matthieu - poklepała go po kolanku. - A ty nie pod namiotami? Aha, cześć :D
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptyNie Mar 15, 2009 5:35 pm

- No nie, Emilie stwierdziła, że nie jedzie, a wolę jej nie zostawiać samej na weekend, rozumiesz. - uśmiechnął się. - Jak leci, Autumn? - zainteresował się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptySob Mar 21, 2009 1:50 am

ona pewnie zostawiła matta spiącego, bo czemu nie, wielki niby problem. teraz siedziała w la villette i paliła papierosa, czekając na chels.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptySob Mar 21, 2009 2:02 am

Przyjechała więc, taksówką! I zawołała Naomi, żeby za nią zapłaciła -.- xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptySob Mar 21, 2009 2:07 am

naomi więc teraz podeszła w tamtą stronę i dała taksówkarzowi tyle ile tam chciał, no i sama teraz przytliła chels, bo bardzo za nią tęskniła!!
- jejku, chels - stwierdziła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptySob Mar 21, 2009 2:08 am

Przytulila sie wiec do niej tez, ukladajac podbrodek na jej ramieniu, bo byla pewnie wyzsza, to znaczy ta twoja Diana mi sie wydaje takim maluszkiem, pociagnela nosem, wzruszyla sie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptySob Mar 21, 2009 2:12 am

no ona w ogole jest strasznie chuda https://2img.net/r/ihimizer/img389/5181/028nz4.jpg o tu na przykład. no w każdym razie teraz naomi pocałowała ją jeszcze w policzek i uśmiechnęła się. pociesznie!
- i jak tam, chels? komu mam wpierdolić? - jasne, powodzenia...ale pewnie sebastien to jej brat. on jest bratem wszystkich.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette EmptySob Mar 21, 2009 2:17 am

tesz jestem chuda ;/// ale ten, no, w podstawowce zawsze myslalam ze jestem grubas
-Nikomu, Naomi - usmiechnela sie do niej i usiadla na lawce zaraz, poprawiajac swoja spodniczke. - Fajnie, ze jestes.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Parc de la Villette Vide
PisanieTemat: Re: Parc de la Villette Parc de la Villette Empty

Powrót do góry Go down

Parc de la Villette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 4 Idź do strony : 1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Natura. -