oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Postój Taksówek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySob Mar 07, 2009 4:38 am

Postój Taksówek Taxistop1
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 5:32 pm

Opierała się o barierkę i wyciągała różaniec ku słońcu, xd.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 5:41 pm

I tak nic jej to nie da. Andy wracał ze szkoły i właśnie grał w węża na swoim telefonie, miał nokię 3310 to mógł, lansik, i kiedy przechodził obok Chelsea to wąż mu umarł, w związku z czym oderwał się od telefonu i podniósł wzrok na Chels, do której podszedł, bo ile mogła się do niego nie odzywać. ... - Cześć? :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 5:46 pm

- Cześć - odpowiedziala więc niezbyt się nim zainteresowywując <3, bo akurat była zajęta wkładaniem głowy pod koszulkę i różańca też, bo to był taki naświetlony i świecący w ciemnościach i w ogóle to dostała go dzisiaj na religii i uznała że będzie miała fajny bajer w klubach z ultrafioletem.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 5:50 pm

- Gniewasz się na mnie? - Spytał mega niepewnie, nie wiedząc, co ma zrobić z rękoma, bo jego dłonie były w magiczny sposób przyciągane w stronę Chelsea, więc włożył je do kieszeni.. To pewnie jakaś choroba popromienna. Przyglądał jej się w zasadzie, hm, taki trochę zdezorientowany, bo skąd miał wiedzieć o różańcu...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 5:52 pm

- Nie - odparła, wyciągając głowę z koszulki i zaplątała sobie rózaniec na nadgarstku. Oparła się wygodniej o barierkę i przyjrzała się teraz Andiemu, bez uśmiechu, ;_;. - Może trochę.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 5:56 pm

- Jeju. Ja nawet nie wiem, o co się na mnie gniewasz, Chels - westchnął, przyglądając jej się tak, że pewnie zrobi jej dziury w twarzy. Przygryzł dolną wargę, jasne, że się domyślał, że to chodzi o jego stosunki z Agnes..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 5:58 pm

- O nic. Co słychać? - zabrała z ziemii swoją czarną, skórzaną torbę, swoją ulubioną i zarzuciła na ramię i pewnie zaczęła iść przed siebie, tak, on też może! Nie miała ochoty spędzić tu całego dnia, w każdym razie.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 6:01 pm

- Chelsea, to o co ci chodzi! - Pokręcił głową, podbiegając za nią, bo chwilę stał przy bariercę, zastanawiając się na życiem i śmiercią, modą na sukces i całą resztą. - Naprawdę nie nadążam. - Może jesteś opóźniony!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 6:04 pm

- Moge iść wolniej, xd - przystanęła, krzyżując buńczucznie ręce na piersiach i zerknęła na niego spod byka. - O nic mi nie chodzi!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 6:06 pm

- Przecież widzę, że o coś ci chodzi! - Oburzył się, no bo sory, ale ona najwidoczniej starała się zrobić mu pranie mózgu. Zmarszczył czoło. - Jeśli chcesz się mnie pozbyć to powiedz, a nie robisz jakiś cyrk:/.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 6:09 pm

- Przecież przystanęłam. Nie robię cyrku. To ty nasyłasz na mnie swoje popieprzone przyjaciółki - jakoś przyszło jej do głowy, że pewnie teraz dostanie w twarz za nazwanie jego ukochanej popieprzoną. Opuściła ręce, bo ze skrzyżowanymi na piersiach nie będzie mogła się bronić..
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 6:14 pm

- W cale nie nasyłam żadnych pieprzonych przyjaciółek - mruknął, mrużąc oczy. Nawet nie przyszło mu do głowy, żeby ją bić, chociaż był trochę zły i uznał, że skoro tak to niech Chelsea spierdala, bo co on się będzie. - Ale spoko, nie zawracam ci więcej głowy..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 6:22 pm

- Ugh, nienawidzę cię (!!!!!!!!!, xd), Andy, poza tym z tego co pamiętam to przedwczoraj mieliśmy też się widzieć, ale poszedłeś do Aarona, bo och, biedna Agnes się z tobą pokłóciła, biedactwo - parsknęła gniewnie, ale się nie popluła, xd - to chore, wiesz? Poważnie, Chryste, zresztą, niech sobie mieszka w tym hotelu całe życie - bo skąd miała wiedzieć, że jednak znowu z nim mieszka! - mam to gdzieś, idę, mam chyba znowu gorączkę - poinformowała go z wyrzutem, bo to wszystko przecież jego wina, wczoraj leżała też z czterdziestoma ośmioma stopniami, a on jej nawet nie odwiedził! Inna sprawa, że ona mu nawet nie odpisała na smsa, ale cicho.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 6:28 pm

- Masz gorączkę, bo krzyczysz na mnie, Chelsea, nie powinnaś tak robić, bo, o jezu, mam cię przepraszać za to, że się przyjaźnię z Agnes, czy co? Idź do diabła, Chels. - Młodzi gniewni! Andy kopnął jakiś słupek, który akurat był obok, bo musiał się na czymś wyładować, przecież nie będzie kopał Chelsea, aż tak jeszcze źle z nim nie jest. Ogólnie to wszystko się w nim gotowało, nie miał pojęcia, czemu ona się na niego gniewa o takie duperele, głupia smarkula, przecież ma swoje życie, nie musi spędzać z nią całego swojego czasu. Przynajmniej tak mu się wydawało, ale może tak już nie można...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 6:31 pm

-Nie, cholera, proszę cię o to, żebyś przestał traktować ją jak jakąś pieprzoną boginię!-wykrzyczała praktycznie mu, efektownie uderzając go z otwartej dłoni w ramię, tak raczej w geście coby się ogarnął a nie w ramach przemocy w rodzinie i obróciła się na pięcie i sobie poszła zaraz, po drodze proponując niezbyt grzecznie jakiemuś ulotkarzowi w przebraniu hot doga, żeby się pierdolił, za przeproszeniem (bo przecież ona nie przeklina!) i rozpłakała się po drodze i ogólnie poszła, hej ho, hej ho, do gdzieś tam by się szło ./'./'
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek EmptySro Mar 18, 2009 6:32 pm

Pewnie też się rozpłakał po drodze. ..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Postój Taksówek Vide
PisanieTemat: Re: Postój Taksówek Postój Taksówek Empty

Powrót do góry Go down

Postój Taksówek

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Inne. -