oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Objet Sonore

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 07, 2009 4:25 am

meble.

Objet Sonore 83-fa-2-auditorium-s-sol-1
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 2:59 pm

Szukał lampki nocnej. Nie wiedział nawet, czy tu są, ale prawdę mówiąc i tak już zapomniał na rzecz jakiejś szafy, która była śmieszna.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 3:20 pm

Katie szukała jakiegoś ładnego prezentu dla mamy, więc przeszła chyba wszystkie sklepy z meblami i duperelami w mieście, aż w końcu trafiła tutaj. Patrz, a tam jakiś blondyn, niezwykle podobny do Aarona, kręci się przy szafach. Kurczę, to Aaron! - Aaron, hej! - Podeszła do niego, odkładając wcześniej jakieś dzyndzydełko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 3:25 pm

Mój tata mówi coś ze nie wie w co się ubrac żeby nie zmarznąć, ja mówię 'w sukienkę' a on tak patrzy 'jaką sukienkę? nie mam żadnej sukienki' xd
Zamknął szafę i odwrócił się, co to za wariatka, patrzy, a to Kejti. - Kejti, cześć - odparł, otwierając szafę znowu. - Chyba kupię tę szafę - i zaniesie do siebie na plecach.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 3:29 pm

Pożycz mu jakąś!
- Ładna - stwierdziła, zastanawiając się, czy taka szafa jak z Narnii, będzie mu w ogóle pasowała w mieszkaniu. No bo sory, ale to raczej bardzo istotne. - Też bym chciała jakąś szafę.. - Pewnie chciała, by on jej jakąś kupił, no spoko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 3:31 pm

- Nie masz szafy? Tobie pewnie się nie zmieści, skoro mieszkasz z rodzicami - zauważył, trochę się z niej śmiejąc, ogólnie to Christopher mu powiedział, że ona mieszka z rodzicami, frajerka i te sprawy... xd, znaczy wiesz, oni to takie plotkary z Hrisem.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 3:35 pm

- Mam. To znaczy mam garderobę.. O mamo, myślisz, że co, moi rodzice zajmują tyle miejsca, że nic mi się nie zmieści już? - W zasadzie to się trochę obraziła, krzyzując ręce na piersi. Dobrze, że już niedługo dostanie swoje mieszkanie, może wtedy skończą się te wszystkie kpiny....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 3:37 pm

- Nie, po prostu skoro masz tylko jeden pokój dla siebie, to trochę przerąbane. Chyba że twój pokój jest większy niż Luwr - nie znał innych muzeów w ogóle, uśmiechał się głupio też.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 3:48 pm

- Skąd wiesz, że nie jest! - Szturchnęła go trochę, kręcąc głową. - Na wakacje będę miała swoje mieszkanie. Wtedy kupię sobie z pięć szaf! - I będzie się z nimi wozić po wsi, albo porobi im zdjęcia i będzie nosiła w portfelu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 4:42 pm

-No, masz jeszcze miesiąc- pokiwał głową z mądrą miną. Matematyk.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 4:51 pm

- Faktycznie. To niedużo - zauważyła, opierając się łokciem o jakąś komodę, która niebezpiecznie się zachwiała, więc Katie natychmiast się od niej odsunęła. - A co u ciebie słychać, w ogóle? I u Christophera? - W zasadzie na Christophera była trochę zła, bo się wcale nie odzywał i nie wiedziała, co ma o tym myśleć!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 5:39 pm

-Aha, więc pewnie intensywnie się uczysz do egzaminów końcowych-powiedział, znowu zamykając szafę i szedl teraz przodem, bo jednak przypomnial sobie o lampce-W porządku. Tak, u niego też, pewnie nawet lepiej, niż w porządku-na szczęście nie był takim tłinem jak Kejti. Chociaż trochę przewidziałam i był taki jak Kejti dla Adama Cool
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 5:53 pm

Kocham ten awatar tak mocno bardzo. - Czemu lepiej, niż w porządku? - Spytała, zerkając na drzwi, bo był przeciąg i chciała je zamknąć oczami. - To znaczy, hm, to dobrze, że w porządku! Coś jeszcze kupujesz? Prócz tej szafy?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 6:01 pm

Ja w ogóle te zdjęćia. W ogóle pragnę, żeby Boydowi Terry robił sesje :c będę wolno pisać +
- Lampkę. Szafy nie kupuję, swoją drogą - wyjaśnił jej - boję się duchów czy czegoś tam.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 6:13 pm

Spokacznie.
- Naprawdę, czy tylko mi wkręcasz? - Spytała, marszcząc nos, bo w zasadzie nie znosiła zapachu mebli. Nawet jeśli nie były to jakieś specjalnie stare meble.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore EmptySob Mar 21, 2009 7:48 pm

-Że kupuję lampkę? Naprawdę kupuję-bo pogubił się trochę, o co ona pyta.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Objet Sonore Vide
PisanieTemat: Re: Objet Sonore Objet Sonore Empty

Powrót do góry Go down

Objet Sonore

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Sklepy & butiki. -