oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Colette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Colette Vide
PisanieTemat: Colette Colette EmptySob Mar 07, 2009 4:24 am

Buty, akcesoria, ubrania, plyty, ksiazki, wow.

Colette 19-fa-1-colette
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:07 am

eeej bylo zamkniete, wiec usiadl gdzies w okolicy, zreszta i tak nie przyszedl nic kupowac. okej, w kazdym badz razie siedzial teraz, bawiac sie zapalniczka i nucac cos pod nosem,. bywa i tak!
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:14 am

Roxy nie mogła zasnąć, więc postanowiła się przejść...tak, znowu... ale
co miała robić w domu? Szła sobie spokojnym krokiem, ręce trzymała w
kieszeniach od bluzy. Usłyszała jakieś dźwięki, mhm, ktoś nucił sobie
piosenkę. Dziewczyna się trochę bała więc zatrzymała się i zaczęła
zastanawiać czy iść dalej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:17 am

Aaron usłyszał, że ktoś idzie i zgodnie z zasadą biada, biada, ktoś zły się skrada i w obawie o, chociażby, własną twarz, której obitej mieć nie chciał - różnie to bywa - rozejrzał się, trochę obawiając się umięśnionych i wytatuowanych paryskich karków. Odetchnął z ulgą, widząc tylko niewysoką dziewczynę. Przestał śpiewać od razu, kiedy tylko usłyszał, że ktoś jest tu oprócz niego i pomachał do niej nieśmiało. Tak jakoś.
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:22 am

Gdy zobaczyła chłopaka machającego do niej trochę się zdziwiła, raczej nie mógłby to byc ktoś znajomy, gdyż nikogo tu nie znała, no prawie. W każdym bądź razie również machnęła do niego ręką co nie znaczy, że przestała się bać. Nie miała pojęcia kim jest chłopak. Tak w ogóle to nie powinna szlajać się po nocach, gdyby jej przewrażliwiona mamuśka się o tym dowiedziała... Lepiej o tym nie myśleć.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:26 am

Hm, w sumie to ruszył tyłek z miejsca, skoro już w jakikolwiek śmieszny sposób zapoczątkował jakiś tam kontakt pomiędzy nimi, wcale też nie miał zamiaru na przykład przelecieć jej na klapie od śmietnika, albo zostać jej najlepszym przyjacielem właśnie w tej chwili, po prostu jakoś tak odrucho podszedł do niej, no bo jejku, była północ, ona wyglądałą na jakąs taką hm, zagubioną, być może odezwały się w nim po prostu instynkty macierzyńskie, czy coś! W każdym razie stanął przed nią, uśmiechając się trochę niepewnie. - Hej, zgubiłaś się? To znaczy mam nadzieję, że nie obrażam cię właśnie tym pytaniem, bo jesteś Paryżanką od urodzenia, czy coś. Po prostu trochę tak wyglądasz i pomyślałem, że... hm, no. - Lubię Ajronka, jest udany.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:27 am

Nic dziwnego, bo Aaron machał do Viv, która właśnie odbywała swój wieczorny spacer. Podeszła do niego.
- Siemasz chłopaku. - pocałowała go w policzek. - A ciebie chyba nie kojarzę, choć jestem zmęczona jak koń po łesternie, więc może.. W każdym razie Vivienne Westwood. - przedstawiła się grzecznie, choc obecność Roxy była jej nie bardzo w smak.
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:31 am

Ojej, kolejny nieznajomy, Roxy chyba zaraz spanikuje. No dobra... owiała wzrokiem Aaron'a, of kors nie wiedziała co powiedzieć, no ale w końcu wydusiła coś z siebie.
- Eee... hej... - powiedziała niepewnie i jak zwykle cicho. - Nie zgubiłam się...ee... jestem na spacerze i... w sumie mieszkam tu od niedawna. - wytłumaczyła zacinając się kilka razy. Taa.. śmiała to ona nie była. jej wzrok po chwili przykuła Viv. Teraz to w ogóle nie wiedziała co ma zrobić.
- Roxy... - mruknęła a potem po prostu cofnęła się o kilka kroków.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:34 am

-W takim razie miło cię poznać-stwierdził Ajron, dobry duch, czy coś, uśmiechnął się też równie przyjaźnie, jak jakiś duszek Casper, czy ktoś taki, powiedział również, że on jest Aaron i tak dalej!-Cześć, Viv, dawno się nie widzieliśmy-stosunkowo.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:38 am

- Trochę czasu minęło. - stwierdziła -Co ty tu robisz o tej porze? - spytała starając się nie zauważać Roxy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:40 am

- No właśnie jest dość wcześnie - zauważył, zgodnie z prawdą w sumie, co to dla niego taka za dwadzieścia pierwsza. - Jutro mam zajęcia na późną porę i w ogóle to trochę powietrza zawsze się przyda... nie?
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:43 am

Nie lubiła przeszkadzać innym ani narzucać się. Westchnęła tylko a zaraz odeszła kawałek od Aaron'a i Viv, po czym posadziła tyłek na
ławce, która stała blisko sklepu. Zastanawiała się czy w ogóle dzisiaj
zaśnie, jak na razie nie chciało jej się spać, mogłaby łazić po mieście
całą noc, chociaż to byłoby trochę niebezpieczne.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:46 am

- Ja dla odmiany idę na siódmą, więc pewnie wcale się nie położę. Za dużo kawy. - wyjęła z torebki paczkę papierosów - Nie będzie ci przeszkadzać? - spytała i popatrzyła na Roxy - Dziwna jakaś. - powiedziała cicho.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:47 am

- Odstraszyłaś ją! - westchnął, celując w nią oskarżycielsko palca i wbijając go jej między żebra, to znaczy wcale jej nie przewiercił, czy coś tam w ten deseń na drugą stronę, tylko raczej załaskotał, wow, krejzol!
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:50 am

A ona się głośno zaśmiała, bo miała łaskotki jak mało kto - po prostu wszędzie.
- Ja? Niemożliwe.- stwierdziła - Ja uwielbiam ludzi - to było prawdą - a ludzie uwielbiają mnie! - no, to już niekoniecznie. - Jezu! Jaką ja mam ochotę na wino!
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:51 am

Nic dziwnego... Roxy nigdy nie miała wielu przyjaciół i w ogóle. Przyzwyczaiła się już do samotności. Zaraz wyjęła z kieszeni swoją komórkę i zaczęła w niej 'grzebać' z nudów. Grzywka opadła jej na oczy, ale szybko odrzuciła na bok ten niesforny kosmyk włosów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:53 am

-więc idziemy na wino. postanowione - stwierdził, biorąc zaraz viv za rękę i robiąc krok do przodu, mając ręce tak z tyłu i viv też, znaczy wiesz jak prawdopodobnie, mam nadzieję, że wiesz - hej, roxy, idziesz z nami? w ramach tego, że szukamy z viv kolegów - roześmiał się, cóż, nie wyczuwał najlepiej nastrojów kobiet zazwyczaj i był generalnie otwarty. kochany.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:57 am

Jako, że Viv kochała ludzi, to nic na to nie powiedziała, bo i nie miała nic przeciw, za też nie miała. Po prostu była neutralna. No i chciała iść na wino. W każdym razie tez pokiwała na Roxanę.
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 2:58 am

Oderwała wzrok od komórki i przeniosła go na parkę. Pokręciła lekko głową.
- Nie, nie będę wam przeszkadzać... - mruknęła. Rox chyba miała za niskie mniemanie o sobie, ciągle czuła się nie potrzebna, albo że komuś zawadza itp. itd. Oblizała swoje dosyć suche wargi a potem schowała telefon i wstała z ławki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 3:01 am

-No coś tyyy, nie będziesz przeszkadzać - pokręcił głową, trochę tracąc w tej chwili rozeznanie co też się dzieje tutaj, bo hej, zazwyczaj ludzie zgadzali się iść z nim na wino ;'d - to znaczy jeżeli nie chcesz, to nie będę naciskał, hm.
Powrót do góry Go down
Roxy
dajesz
Roxy


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 3:03 am

- Może innym razem... bawcie się dobrze. - powiedziała z lekkim uśmiechem na twarzy. - Miło było was poznać. - dodała jeszcze po czym poszła sobie. Kurna, trzeba iść spać bo jutro, tzn. dzisiaj do budy na 8. ;/
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 3:06 am

- Nie, to nie- powiedziała dość chłodno w powietrze raczej. Jej tez nikt nigdy nie odmawiał pójścia na wino, była zdziwiona.- To dokąd?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 3:07 am

dobranoc! ;p
-trudno - stwierdził więc, wzruszając ramionami i znów odwracając się do viv. odruchowo odgarnął jej kosmyk włosów z twarzy. - więc co robimy, hm?

eta

wyprzedzilas mnie ;<
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 3:11 am

- Czyli oboje nie wiemy dokąd pójść, tak?- stwierdziła - Do tego ja w ogóle nie orientuje się, co może być otwarte piętnaście po pierwszej w nocy, Na domiar złego mam butelkę wina w domu i ktoś narobił mi na nią ochoty po czym się zmył. Więc?

/a teraz idę pościelać łoże, więc zw
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette EmptyPią Mar 13, 2009 3:12 am

milej zabawy

-więc idziemy do ciebie. żywioł, czy coś - wyszczerzył się i pewnie zaczniesz, bo jestes taka miła.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Colette Vide
PisanieTemat: Re: Colette Colette Empty

Powrót do góry Go down

Colette

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Sklepy & butiki. -