oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Wochdom

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Wochdom Vide
PisanieTemat: Wochdom Wochdom EmptySob Mar 07, 2009 4:23 am

Vintage

Wochdom 18-fa-1-wochdom
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyNie Mar 15, 2009 2:40 pm

Nie wiem co on mógł tutaj kupować, ale czegoś najwyraźniej szukał. I tego czegoś nie znalazł, bo wyszedł wkurzony na cały świat z rękami w kieszeniach, w których btw szukał teraz papierosów.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 9:45 pm

Fajna nazwa Cool Siedział na tym łóżku. Albo w sumie nie, może raczej szukał krawatu, albo czegoś.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 9:54 pm

Grzebała w wieszakach bez większego celu i zauważyla Aarona, którego wzięła za Christophera, no bo sory, ale jak miala niby ich rozróżnić!, w każdym razie podeszla do niego uśmiechając się, bo była krejzi miła, i powiedziała 'cześć'!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 9:57 pm

- Cześć? - nie rozróżniam twoich postaci i byłam pewna, że to Katie. W każdym razie Aron się zdziwił trochę, że zaczepiają go obce dziewczęta i do tego znają jego imię, ale nie dał po sobie poznać, bo nie chaił jej urazić, hehe.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 10:00 pm

Nie rozróżniasz pewnie dlatego, że wszystkie są takie same i gram tylko Katie i Andym.. Speszyla się trochę, kurczę, może to jednak nie on, pewnie po Paryżu chodzi miliard Boydów. Wiadomo, wysoce rozwinięta chirurgia plastyczna i te bajery. - Nie jesteś Christopher? - Apsi Dejzi.. ... .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 10:03 pm

-Hm, nie. Aaron-w sumie pomyślał że mogłoby być zabawnie gdyby przedstawił się jednak jako Christopher, wyciągnął do niej dłoń w każdym razie z usmiechem nawet, bo zawsze był chętny do poznawania nowych ludzi. Szczególnie ładnych brunetek, hehe. Nie lubię tego avatara...
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 10:11 pm

Trudno, nie chce mi się zmieniać.. Ja za to twój lubię.. Zarumieniła się nieznacznie, jednak wciaż się uśmiechała, coby nie wyjść na jakieś nie wiem co. Uścisnęła jego dłoń. - Jesteś jego bratem? - Bo albo Christopher jej o nim mówił, albo jej się przyśniło, bo miewała bardzo realistyczne sny, pewnie zbijała w nich ludzi, a potem budziła się z zakrwawionymi rękoma. - Florence!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 10:16 pm

Wszyscy lubią ten mój avek! - Aha, bratem bliźniakiem! W razie gdybyś nie zauważyła - różni ludzie chodzą po tej ziemii. Uścisnął jej dłoń też, szczerząc się dalej.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 10:21 pm

Zaśmiała się, nigdy nie miała okazji poznać bliźniaków, wow, to naprawdę wielkie przeżycie. Ja miałam bliźniaczki w bloku na Orunii, ale jedna była chyba dwa lata młodsza,xd albo była mniejsza po prostu.. - Zauważyłam, zauważyłam, Christopher mi nawet o tobie wspominał, ale jakoś nie przyszło mi do głowy, że to mógłbyś być ty, a nie on. Och, w każdym razie miło mi cię poznać!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 10:26 pm

moja siostra ma w klasie trojaczki xd identyczne
-nawzajem! wiec, hm, skad sie znacie?- zainteresowal sie bo jego brat w sumie nie studiowal a tak to byli zawsze w klasie razem. jakich innych mogl miec kolegow..?
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 10:31 pm

Beka xd Chciałabym mieć bliźniaczkę!!!!!! Eh
- Hm, w zasadzie to znikąd, spotkaliśmy się tak o,przypadkiem - pstryknęła aż palcami, by pokazać mu, jak bardzo przypadkiem i jak bardzo taka o się spotkali. - Kurcze, jesteście naprawdę zupełnie identyczni?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom EmptyCzw Mar 26, 2009 10:39 pm

-naprawde! mam pieprzyka na szyi a on nie. chcesz zoabczyc? - hej, mogl w sumie powiedziec, ze ma pieprzyk na przyklad na lewym jadrze...
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Wochdom Vide
PisanieTemat: Re: Wochdom Wochdom Empty

Powrót do góry Go down

Wochdom

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Sklepy & butiki. -