oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Monster Melodies

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Monster Melodies Monster Melodies EmptySob Mar 07, 2009 4:14 am

Monster Melodies 131-cu-1-64

Winyle.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyPon Mar 09, 2009 10:27 pm

Stała przed sklepem, właściwie kucała, bo mocowała się ze sznurówkami swojego trampka, która co i rusz się rozwiązywała, co z kolei doprowadzało Emilie do szewskiej pasji. Obok niej na chodniku leżała siatka z nowo zakupionymi winylami i stała nieotwarta puszka doktora peppera :h:.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyPon Mar 09, 2009 10:36 pm

Nelson w sumie nie wiem co tutaj robił, może wracał z tego głupiego spotkania, więc teraz tylko uśmiechnął się do Ems.
- Siemano - przywitał się i roztrzepał jej włosy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyPon Mar 09, 2009 10:38 pm

-Nie czochraj mnie, Nelson - mruknęła, podnosząc się z ziemi i rzucając mu przeciągłe spojrzenie. Jeszcze nie mordowała wzrokiem, ale było to coś na pograniczu tego. Poprawiła spinkę do włosów a la Katie & Emily, którą jej przekrzywił i schyliła się jeszcze po swoją siatkę i Dr Peppera - I siemano, też.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyPon Mar 09, 2009 10:40 pm

Spojrzał na nią, trochę zaskoczony, bo była milsza, wtedy w sobotę.
- Co jest, Ems? Nie jesteśmy w humorze? - zapytał, wyciągajac sobie malboraska czerwonego, bo tylko czerwone palił.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyPon Mar 09, 2009 10:58 pm

-I tak i nie, nie wiem. Matthieu zwyzywał mnie od dziwek i w ogóle - przewróciła oczami i przewiesiła sobie siatkę z winylami na nadgarstku, żeby otworzyć puszkę z Pepperem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyPon Mar 09, 2009 11:00 pm

Uniósł lekko prawą brew do góry, nie podobało mu się w tym momencie, że Matt mówił w ten sposób o siostrze.
- Ems, nie jesteś dziwką.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyPon Mar 09, 2009 11:17 pm

-Może jestem - pociągnęła nosem, ale nie zaszkliły jej się oczy. Jak już wspominałam, Emilie nie płakała przy ludziach, najzwyczajniej w świecie nie umiała - To znaczy nie jestem, ale skoro mój własny brat tak mówi to... - wzruszyła ramionami i dla zajęcia się czymś pociągnęła łyk Peppera. Żałowała teraz, że jednak nie dokupiła wódki.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyPon Mar 09, 2009 11:43 pm

- Hej, Ems, nie przejmuj się, obiecuję, że ja już sobie z nim pogadam! - obiecał i teraz przyciągnął Emilie do siebie, by pogłaskać ją troskliwie po pleckach, bo w sumie zrobiło mu się jej szkoda.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyPon Mar 09, 2009 11:52 pm

-Ale z ciebie troskliwy miś - stwierdziła, bo podobnie jak mi było to pierwsze co jej przyszło do głowy, z tym że ona nie miała podpowiedzi w postaci określenia 'troskliwie pogłaskać' he he he - Sookie jednak cię nie chce i postanowiłeś ponownie zainteresować się mną? - zapytała, podnosząc głowę i nieznacznie się odsuwając, bo naprawdę ją to interesowało - to znaczy, nie żebym myślała, że ze sobą będziemy czy coś z tych rzeczy, ale zrobiło mi się wtedy dziwnie, chyba rozumiesz.
Pewnie nie rozumiał, to w końcu facet xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyWto Mar 10, 2009 12:00 am

- Hm? - zapytał zdziwiony, no bo sorry, jeszcze nikt mu nie robił pretensji o takie coś - kto powiedział, ze spotykam się z Sookie, żeby ją przelecieć?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyWto Mar 10, 2009 12:06 am

-A spotykasz się z nią, żeby ją przelecieć? - odpowiedziała pytaniem na pytanie, bo w zasadzie nie chodziło jej o to, tylko fakt, że kiedyś tam sto lat temu z kawałkiem, zostawił ją w parku pod pretekstem konieczności spotkania się z sookie. Mniej więcej tak mu to też powiedziała, odsunąwszy się już od niego całkowicie. Stała teraz, bawiąc się tym pstryczkiem przypuszce. Jak to sie nazywa do cholery... :C
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyWto Mar 10, 2009 12:18 am

- Musiałem iśc bo sie z nią umówiłem wcześniej, to chyba proste i logiczne, nie uważasz? - zapytał, przyglądając jej się, trochę jakby była chora psychicznie, bo on raczej zwykle podchodził na luzie do takich spraw.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyWto Mar 10, 2009 12:23 am

-Okej, w porządku, powiedziałam, że to nic takiego w zasadzie - machnęła ręką i napiła się trochę, patrząc teraz na puszkę, którą po chwili podsunęła Nelsonowi - chcesz?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyWto Mar 10, 2009 12:46 am

- Nie, nie jestem jakoś szczególnie spragniony. Ale za to jestem głodny, idziesz do mnie, czy będziesz tak tutaj stać? - zapytał, unosząc nieznacznie prawą brew do góry i włozył dłonie do kieszeni.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyWto Mar 10, 2009 12:53 am

-Idę, idę - odpowiedziała, wyrzucając puszkę do kosza i poprawiając grzywkę, którą rozwiał wiatr - zahaczmy po drodze o maczka. Mam ochotę na czizburgera i frytki - zwierzyła mu się i nawet uśmiechnęła całkiem cwanie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptyWto Mar 10, 2009 12:54 am

- Okej - i poszli i zacznę u niego już.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies EmptySro Mar 11, 2009 1:07 am

Zapomniał swojego niebieskiego kardiganu ze sklepu z płytami i w sumie trochę biegł, żeby zdążyć przed zamknięciem, jednakże trochę zrobiłam mu psikusa i okazało się, że popieprzyły mu się sklepy. Kiedy uświadomił sobie, że do właściwego ma z dziewięćset osiem kilometrów to się rozmyślił i zrezygnował, bo naprawdę odechciało już mu się biegania po Paryżu, maj w tym roku był zdecydowanie zbyt duszny i klejący się, Christopher jak to artysta jakikolwiek widzący obrazowo kojarzył tegoroczny maj z watą cukrową, o. W ogóle miał fajną wyobraźnię i na przykład miał określony smak do każdego dnia tygodnia i tak dalej, to się fachowo nawet jakoś nazywa. Usiadł w każdym razie na schodku, a może nie usiadł, tylko raczej zapalił papierosa najpierw i dopiero usiadł.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Monster Melodies Vide
PisanieTemat: Re: Monster Melodies Monster Melodies Empty

Powrót do góry Go down

Monster Melodies

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Kultura -