oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Musee de Louvre

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptySob Mar 07, 2009 4:10 am

WIADOMO.

Musee de Louvre 101-cu-1-photo-musee-louvre-30
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 1:52 am

Stał w okolicach piramidy bo strasznie fajnie wygląda nocą jak widać na załączonym obrazku i generalnie to nie robił nic specjalnego oprócz stania właśnie. I wyróżniał się bo miał żółte spodnie i fioletową koszulkę. Chyba się wyróżniał Cool
Powrót do góry Go down
Stephanie
głupek
Stephanie


Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 1:59 am

Steph wybrała się dziś na długi spacer. Godziny leciały jej tak szybko że była kompletnie zdezoriętowana jaki jest czas. Powodem dla którego wyszła na przechadzke był ścigający ją głód nikotynowy, który nie dawał jej skupic się na nauce. Wiedziała że znów przegra ale cóż.. spacer nie zaszkodzi. Chwyciła ręką do kieszeni by wyciągnąc magiczną paczuszkę.. 'Nie! Nie mogę...' Powstrzymywała się. Musiała coś zrobic. Szybko. Rozejrzała się wokół. Stała pod Luwrem, pięknym paryskim muzem. A nieopodal, zauważyła dosyc wyróżniajacego się mężczyznę.
- Przepraszam? Wie Pan, może która godzina? - Zawołała szybko by spowolnic wyjmowanie papierosów z kieszeni..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 2:07 am

Uniósł brwi, zaciekawiony, jakaż to zbłąkana duszyczka nazywa go panem. Spodziewałby się raczej jakiejś uroczej, otyłej i nieśmiałej dziewięciolatki, bo głos Stephanie miała niezbyt głęboki czy niski, a wręcz przeciwnie. W każdym razie zdziwił się trochę na ten jej głos, przyglądając jej się przez chwilę, ale zaraz odwrócił wzrok, ażeby zerknąć na swój nadgarstek z ładnym zegarkiem, nie chciał zresztą wyjść na natrętnego przyglądacza się. Jest takie słowo w ogóle?
- Yyy godzina, tak.. Hm, po północy - powiedział, bo nie chciało już mu się recytować że dokładnie sześć minut i czterdzieści sekund. - Zgubiłaś się? - zainteresował się w takim razie, może z powodu jej niefrancuskiego akcentu.
Powrót do góry Go down
Stephanie
głupek
Stephanie


Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 2:17 am

Do dziewczyny dopiero po chwili doszło co zrobiła. Ale że naprawde była tak zdesperowana by zapytac o godzinę nieznajomego? I to jeszcze na oko w jej wieku... 'A jak czekał na dziewczyne?' Nie mogła w to uwierzyc. Zmyła szybko głupkowatą minę i roześmiała się.
- A wyglądam jakbym się zgubiła? - Wyjęła ręke z kieszeni, bez paczki - której wołanie nieco przycichło. - Szczerze mówiac wiem gdzie jestem. Ale nie wiem czy trafie spowrotem.. - Błogosławiła fakt że jest ciemno i nie widac rumieńców zalewajacych jej poliki. Uśmiechnęła się głupio. - Pan wybaczy, że przeszkodziłam. - Zawachała się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 2:20 am

Obejrzał się na piramidę, która, swoją drogą, trochę go przerastała w tym momencie. Wcale nie piję do tego, że miał jakieś problemy emocjonalne tudzież kompleks wielkości, a raczej mam na myśłi fakt, że była raczej zauważalna. Piramida.
- Luwr. Przynajmniej tak mi się zdaje. Gdzie mieszkasz? Mogę cię odprowadzić. Jestem fantastycznym odprowadzaczem. I nawet nie jestem seryjnym mordercą, myślę, że to plus. I żaden pan, proszę, wyglądam staro? - zainteresował się, może rzeczywiście, może powinien się ogolić albo zacząć nosić siatkowe koszulki i szerokie spodnie z krokiem w kostkach. Chwilowo niezbyt miał ochotę się nad tym zastanawiać, więc wyciągnął dłoń w stronę Steph, taki miły i w ogóle. - Christopher. Nie Chris. - Nie lubił ;_;.
Powrót do góry Go down
Stephanie
głupek
Stephanie


Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 2:32 am

Uścisnęła śmiało rękę Christophera i z wyprostowała sie z dumą; nie zapominając o uprzejmym uśmiechu; jak ją nauczono. - Dobrze.. Będę pamiętac. Stephanie. Nie obrażam się jednak za skróconą wersje: Steph. - Przyjrzała się meżczyźnie, na którego padał blask bijący od wielkiej piramidy. On przyglądał się jej z resztą też. Chyba czekał na jakieś wyjaśnienia...- I nie wyglądasz aż tak staro! Ale jak by to wyglądało gdybym zawołała do Ciebie "Ej! Ty tam przytojniaczku! Rzuc godzinkę!"? - Uśmiechnęła się znów. Robiła to za często, o wiele za często. - No więc właśnie...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 2:34 am

- Och, ale na pewno połechtałoby mile moje ego. Tak myślę. - Zabrał dłoń, bo głupio stać tak z wyciągniętą. Przemyślał sobie. - Hmm, chociaż w sumie pewnie bym się wystraszył - dodał po chwili namysłu, uśmiechając się rozbawiony. - Więc... Stephanie. Miło cię poznać! Co tu robisz, swoją drogą? Oprócz szukania swojego mieszkania, hotelu, domu? - Miał nadzieję tylko, że ona nie zapyta jego, co on tutaj robi, bo nie wiedziałby prawdopodobnie co odpowiedzieć. Stoi? Czeka? Tylko na co, chyba na zbawienie! Westchnął, poprawiając swoją koszulkę, tak jakoś.
Powrót do góry Go down
Stephanie
głupek
Stephanie


Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 2:40 am

Steph zawahała się. - Cóż.. - Włożyła ręcę do kieszeni zapominając o formie grzecznościowej. Z resztą i tak było już późno a jej rozmówca pewnie i tak lada dzień zapomni o jej istnieniu. - Wiesz jak to jest.. Czasem się tak wyjdzie z domu, szuka nie wiadomo czego.. - Zamyśliła się - Zbawienia na przykład. - Rozbawiło ją to co właśnie powiedziała. - A jak z Tobą przystojniaku? - Uniosła brwi wciąż się uśmiechając. Zapomniała o paczce spoczywającej na dnie jej lewej kieszeni.. Kompletnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 2:48 am

- Chyba powinienem powiedzieć coś o tym, że, przykładowo, uwielbiam Luwr i rozpaczam że jest zamknięty bo nie mogę przeżyć piętnastu minut bez patrzenia na dzieła sztuki czy cos takiego, pewnie wypadłbym fajnie w twoich oczach, ewentualnie pomyślałabyś, że to jakaś obsesja, ale ciągle fajnie, bo wiesz, mam zainteresowania, ale smutna - och, jak bardzo! - prawda jest taka, że nie wiem, co tu robię. Tak jakoś hm, stoję - wzruszył ramionami - nieciekawa jest historia mojego życia! Dobra, koniec wygłupów, odstawiamy cię do domu, tak? Chyab że chcesz tu nocować. Majowe noce są jednak trochę oszukańcze, pewnie byś zmarzła...
Powrót do góry Go down
Stephanie
głupek
Stephanie


Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 2:57 am

- Dobra.. - Odpowiedziała krótko starając się poskładac wszystko co usłyszała w jedną całosc. - Wiesz jeśli chcesz to możesz tu jeszcze troche postac. Jeśli ma Ci to w czymś pomóc. Chyba sam dobrze wiesz po co tu jesteś. Ja próbuje rzucic palenie i dlatego mnie jeszcze nie ma w domu. Planowałam wyrzucic tą paczke - Wyjeła ją pokazowo z kieszeni - do rzeki ale doszłam do wniosku że nie mam siły. Może będziesz miał więcej szczęscia niż ja. A do domu jakoś trafie.. tam sa jakieś taxówki. No chyba że masz dosc stania tutaj...?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 3:00 am

- Właściwie mam dość, ale w porządku, nie będę się wpraszał - uśmiechnął się, miło, bo on jest miły z natury i tak dalej, a potem poszedł, bo ja idę śpiu!
Powrót do góry Go down
Stephanie
głupek
Stephanie


Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyWto Mar 17, 2009 3:04 am

- Dobranoc! - Rzuciła za nim i szybko pobiegła po taxi. Chyba za dużo wrazen jak na jeden dzień... lub noc.
Powrót do góry Go down
Florence
krulik
Florence


Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre EmptyPią Kwi 03, 2009 8:02 pm

Wylądowała gdzieś pod Luwrem z całą torbą dopiero co wypożyczonych z biblioteki książek. Usiadła na ławce, by odsapnąć, strasznie bolały ją nogi od całodziennego chodzenia po mieście.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Musee de Louvre Vide
PisanieTemat: Re: Musee de Louvre Musee de Louvre Empty

Powrót do góry Go down

Musee de Louvre

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Kultura -