oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Musee d'Orsay.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptySob Mar 07, 2009 4:06 am

Musee d'Orsay. 104-cu-1-museeorsay_int1_06

Muzeum w Paryżu, położone na lewym brzegu Sekwany. Zbiory zawierają głównie sztukę francuską z lat 1848-1918: malarstwo, rzeźbę, fotografię oraz meble.

~wikipedia
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:27 pm

Siedziała przed muzeum i paliła skręta, bo w sumie nie miała nic lepszego do roboty. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:33 pm

-Cześć, Naomi - wyrosła obok niej nie wiem skąd czy kiedy i usiadła obok, krzyżując ręce na piersiach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:35 pm

- Cześć - odpowiedziała, marszcząc nieznacznie czoło - co jest? - podsunęła jej nawet skręta, wcześniej zaciągając się jeszcze trochę. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:38 pm

-Jak to co jest, życie jest - pokręciła głową, że nie chce skręta i osunęła się nieco niżej, wzdychając ciężko. To, ze jest życie to jest ogólnie jest rasowy tekst. Obróciła głowę w jej stronę. - Jakoś tak.. nie ten, co słychać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:39 pm

- No chujoza ogólnie, a u ciebie? - zapytała i zaciągnęła się po raz kolejny, przymykając trochę powieki. W zasadzie nie ruszało ją to już tak jak kiedyś, a szkoda, bo chciała się wyluzować. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:41 pm

-Czemu chujoza - w sumie nie było zbyt słychać w tym pytaniu znaku zapytania toteż go nie stawiam, ot. Nie ma to jak konsekwencja w działaniu i w ogóle i zawsze to powtarzam! Zignorowała też w sumie jej pytanie, bo moje postaci są w tym dobre. Podciągnęła nogi na ławkę czy cokolwiek na której obie siedziały i drapała się intensywnie po łydce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:44 pm

- No ogólnie, wszystko się jebie, za miesiąc kończe szkołe, starzy przysłali nauczycieli i mamy robić powtórki, super. I w ogóle dziś dla odmiany Andy mnie wystawił - westchnęła ciężko i przygryzła dolną wargę odgarniając włosy za ucho. W przeciwieństwie do Christiane wyglądała ładnie ;<
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:47 pm

- Hm, Andy? Ten, umm, czarny? - zapytała, nie będąc pewna, czy o niego chodzi. W Paryżu na pewno było więcej Andych. Z drugiej strony poczuła się niezbyt fajnie ze świadomością że Naomi miała się widzieć z jakimś Andym dzisiaj w celu randkowania, najprawdopodobniej, a Chelsea nic o tym nie wiedziała, średnik ce.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:48 pm

- Tak, ten czarny. Potrzebuje seksu, jestem kurwa zdesperowaną dziewiętnastolatką. Wcześniej nie miałam z tym problemu, poważnie - westchnęła ciężko i podrapała się po przedramieniu - masz coś do picia? W sensie wode czy coś, boli mnie głowa.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:50 pm

-Och, więc ty.. jakby.. spotykasz się z nim, tak? Uprawiacie seks? xd - zapytała też, żeby była jasność czy coś, obojętnie całkiem, to znaczy przynajmniej się starała. Prawdę mówiąc zrobiło jej się w tym momencie autentycznie przykro, bo naprawdę dzisiaj miło rozmawiało jej się z Andym i być może nawet jej się trochę podobał i ona pozwalała sobie samej na takie zafascynowanie nim, bo nic jej Naomi nie powiedziała, a tak to pewnie by sobie na to nie pozwoliła, i w ogóle to wzsystko jej wina, o. Skomplikowane. Ach, ten Andy, aaaach ten Andy...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:54 pm

- Co? - zdziwiła się, bo ej chyba sie do końca się zrozymiały - nie spotykam się z Andym, Chels, to tylko mój kolega, ale sam fakt, że wszyscy mają mnie w dupie, jest strasznie przygnębiający. Poza tym przyjacielski seks to dobre pojęcie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:55 pm

-Zapiszę w pamiętniku - ziewnęła i znów opuściła nogi na ziemię. Zerknęła na nią jeszcze kątem oka coby obadać sytuację. - Hmm, hmm.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 10:59 pm

- Idziemy się najebać - zarządziła stanowczo i teraz  wstała nawet - może uda mi się znaleźć coś dobrego na rozluźnienie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 11:04 pm

-Nie chcę się najebywać, Naomi. Źle się czuję, ty zresztą też, a poza tym zazwyczaj nie robimy nic innego niż zajmujemy się tobą - wytknęła jej, bo naprawdę dzisiaj miała zły wieczór; dzień ogólnie zapowiadał się w porządku ale kompletnie zepsuła jej humor nielojalność Naomi w sprawach zwierzania się i w ogóle, bo Naomi chociażby miała świadomość z braku laku w sprawach sercowych Chelsea, bo Chelsea akurat z nikim się nie spotykała raczej dawno. - Idę do domu - dodała też, bo naprawdę miała dosyć obserwowania, jak Naomi upala się do nieprzytomności albo zapija, albo nie wiem co jeszcze!
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 11:05 pm

/ Czelsi to prawie JJ tego świata :c 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 11:07 pm

Skasował mi się post przez Ciebie, Zuzanno! No, w każdym razie Naomi wzruszyła ramionami. - Siemano - rzuciła tylko do Chels i wyciągnęła przed siebie nogi. Sama sobie znajdzie rozrywkę. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 11:09 pm

ej no w sumie xd ale niespecjalnie

-Mam nadzieję że ktoś w końcu ci zrobi straszne, kurwa, świństwo, nauczyłabyś się wreszcie. Żyj dalej sobie w tym świecie w którym liczy się tylko twoje dupsko, Naomi, do zobaczenia - obróciła się na pięcie i poszła do metro, o.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. EmptyPon Mar 09, 2009 11:11 pm

Naomi poszła też, ale w swoją stronę. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Musee d'Orsay. Vide
PisanieTemat: Re: Musee d'Orsay. Musee d'Orsay. Empty

Powrót do góry Go down

Musee d'Orsay.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Kultura -