oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Ziti

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Ziti Vide
PisanieTemat: Ziti Ziti EmptySob Mar 07, 2009 3:56 am

Czyli kolejna wloska restauracja

Ziti 176-ea-1-ziti
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyNie Mar 15, 2009 10:36 pm

Szli z Marlene dosyć niespiesznie, bo na szczęście już się całkiem rozpogodziło i po burzy powietrze było przyjemnie rześkie i świeże. Dag zastanawiał się chwilę, którą z kawiarni, które znał, wybrać. Spelunowate mordownie odpadały na wstępie, po chwili odrzucił też nadmiernie szykowne, prawdę powiedziawszy dzisiaj nie było go na nie stać, a przy dziewczynie nie chciał biegać do banku lub bankomatu.
W końcu stanął przed Ziti, w końcu trzeba czasem pojawić się w miejscu związanym w jakiś sposób z jego pochodzeniem.
- Mogę powiedzieć, że włoskie lody są najlepsze, ale pozostawię to już twojemu osądowi - uśmiechnął się, po czym rozejrzał po niebie sprawdzając, czy aby nie pojawiają się znowu jakieś chmury. - Wchodzimy do środka, czy zostajemy na zewnątrz?
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyNie Mar 15, 2009 10:56 pm

-Zostajemy. - stwierdzila, bo powietrze bylo zeskie i czyste oraz pelne ozonu. Takie lubila najbardziej.

/ prysznic byl Smile
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyNie Mar 15, 2009 11:03 pm

Wybrali zatem jakiś stolik w ogródku, poczekali na kelnerkę, która oczywiście z Włochami miała tyle wspólnego co kot z wilkami. Oczywiście, była ładna i dobrze się prezentowała, ale włoskie kelnerki tak nie wyglądają! Potrząsnął głową z oburzeniem, po czym bez patrzenia w kartę poprosił
- Affogato, tylko, żeby śmietanka była na wierzchu! - Spojrzał z wyczekiwaniem, podobnie jak kelnerka, na Marlene.
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyNie Mar 15, 2009 11:18 pm

A ona w sumie nie wiedziala, co wziac. I zdecydowała się na to samo co on.

/ bo mi wena odeszła
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyNie Mar 15, 2009 11:25 pm

/k.wa, też nie mam weny i do tego zaraz spadać muszę ;c

Czekali, aż ich zamówienie zostanie zrealizowane. Dagfinn rozparł się wygodnie na krześle i uśmiechnął do dziewczyny.
- W ramach podtrzymywania konwersacji zapytam się o jedną z tych banalnych rzeczy, czym się na co dzień zajmujesz? Poza dbaniem o zdrowe odżywianie?
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyNie Mar 15, 2009 11:26 pm

- Studiuje medycyne.- odpowiedziala, bo tak rzeczywiscie bylo. - A ty? - odwdzieczyla sie pieknym za nadobne
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyNie Mar 15, 2009 11:36 pm

- A, w takim razie wiadomo skąd troska o zdrowie! - Pokiwał głową ze zrozumieniem, po czym z uśmiechem podziękował kelnerce, gdy ta położyła przed nimi affogato. Znów pokiwał głową widząc, że jeśli o ten aspekt chodzi, to zostało zrobione, tak jak powinno być. Perfetto!
- Również studiuję, w chwili obecnej filozofię, ale częsciej biegam z aparatem po mieście, niż chodzę na wykłady - przyznał się znów drapiąc się po brodzie.
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyNie Mar 15, 2009 11:41 pm

Mial okropny tick nerwowy z ta broda.
- I co masz zamiar robic po filozofii? - spytala z drobina wyzszosci w glosie zabierając sie za lody.
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyNie Mar 15, 2009 11:53 pm

O, teraz to go zagięła! Dag zasępił się wyraźnie i naprawdę nie był w stanie tego ukryć. Ale po chwili potrząsnął głową i zaczął szybko mówić radosnym tonem.
- Mógłbym powiedzieć, że jestem złotym dzieckiem i tatuś albo mi coś załatwi albo przekaże firmę ale raczej nie mam co na to liczyć - uśmiechnął się i zanim kontynuował zjadł łyżeczkę lodów. - Prawdę powiedziawszy nigdy nie wybiegałem aż tak daleko w przyszłość. Będę jeździł po świecie, robił zdjęcia, rozmyślał nad niebytem, mieszkał z ziemiankach i żył z dnia na dzień, aż znajdę kobietę swojego życia, dla której będę chciał osiąść w jednym miejscu - zachichotał. - A ty? Pewnie jakaś własny gabinet, prawda? Nie wyobrażam sobie ciebie w państwowej przychodni.
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyPon Mar 16, 2009 12:01 am

-Jestem w trakcie pisania specjalizacji na temat chorob atopowych u dzieci. Pewnie bede pracowac w St. Lourend jak moj ojciec. - powiedziala - Dobry specjalista nie musi miec prywatnego gabinetu, zeby dobrze zarabiac.
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyPon Mar 16, 2009 12:12 am

Podrapał się znów po brodzie. Zdawał sobie z tego sprawę, że robi to za często, ale nie potrafił się powstrzymać.
- Skoro tak mówisz, pozostaje mi uwierzyć - stwierdził kończąc powoli swoje lody. - Cóż, ja nadal patrzę na wiele spraw z czeskiego punktu widzenia, a tam tylko mając prywatny gabinet, można żyć na jako takim poziomie... Atopowe choroby to coś związane z alergiami, dobrze kojarzę? - zapytał mając nadzieję, że nie zbłaźni się zanadto swoją medyczną ignorancją. Przeszukał kieszenie, aby w końcu znaleźć upragnioną paczkę papierosów. Wyciągnął ją i pokazał Marlene.
- Nie będziesz miała nic przeciwko?
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyPon Mar 16, 2009 12:20 am

- Jesli chcesz, to sie truj, ja nie zamierzam.- powiedziala - Wlasciwie to alergia jest jedna z chorob atopowych. Nawet nie wyobrazasz sobie ile dzieci rodzi sie z tym swinstwem..-stwierdzila i spojrzala na zegarek, bylo juz po dziesiatej. - Pozno juz. - stwierdzila.
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyPon Mar 16, 2009 12:27 am

Schował papierosy do kieszeni. Nie czuł jeszcze, aż takiego głodu nikotyny, żeby nie mógł wytrzymać. Słysząc jej kolejne słowa również spojrzał na zegarek. Dla niego była to jeszcze wczesna pora, ale zrozumiał aluzję. Poprosił o rachunek odsuwając się lekko od stolika.
- Nie przypuszczałem, że można opowiadać o chorobach z taką.. gorliwością, pasją? Widzę, że to jest to co naprawdę cię interesuje - uśmiechnął się pogodnie. - Chętnie jeszcze kiedyś posłucham tych fachowych historii - dodał. Historii, to nie było dobre słowo, ale nic innego nie przyszło mu do głowy. Dag miał nadzieję, że nie zrozumie jego słów opacznie.
Powrót do góry Go down
Marlene
głupek
Marlene


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyPon Mar 16, 2009 12:37 am

- Zanudze cie na smierc- stwierdzila, bo ta naprawde to tematy medyczne sa cholernie- Przepraszam cie, ale jutro o 6 musze byc w szpitalu na zajeciach. - powiedziala i rozmyla sie jak wieczorna mgla.
Powrót do góry Go down
Dagfinn
głupek
Dagfinn


Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti EmptyPon Mar 16, 2009 12:40 am

- Miło było cię poznać - zawołał jeszcze za nią. Po czym niespiesznie zebrał się i ruszył w miasto. W przeciwieństwie do niej zajęcia zaczynały mu się dopiero o 10, ale i tak nie zamierzał się na nich raczej pojawić.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Ziti Vide
PisanieTemat: Re: Ziti Ziti Empty

Powrót do góry Go down

Ziti

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Restauracje i kawiarnie. -