oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Le Paprika

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Le Paprika Vide
PisanieTemat: Le Paprika Le Paprika EmptySob Mar 07, 2009 3:47 am

Wegierska kuchnia. Mila obsluga!

Le Paprika 102-ea-1-terrassemoyen
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 9:48 pm

Fajna nazwa, na moją siostrę dziadek mówił Papryka, ehh.. W każdym razie Christopher jadł kolację, nie wiem co jadł na kolację, nie jadłam bodajże nic węgierskiego nigdy.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:01 pm

Aha no dobra przyszła, napisałam przyszedł i przysiadła się do Christophera, bo wszystkie miejsca były zajęte :,( - Cześć, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko. - Bo jakby miał to poszłaby stąd sobie obrażona na cały świat ehh ciężkie życie..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:05 pm

-Cześć, nie-zastanawiał się, czy Agnes na przykład nie uważa go za Aarona, w ogóle czemu wasze postaci nigdy się nie mylą (nie myją =d), uśmiechnął się do niej nawet. Może odróżniał się od Aarona tym, że miał szparę jak Mrocznyczek. Ale nie, w wizytówce mają tylko coś o pieprzyku na szyi.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:10 pm

Może nosił plakietkę 'Jestem Christopher'. Szkoda, że nie miał długich włosów spiętych w jakiś koczek, bo w tych straganikach nad morzem jest od chuja klamr z imionami. I długopisów. I takich tabliczek, xd.
- Co u ciebie? - Zapytała, bo skoro tak bardzo tego pragniesz, to nie była pewna, czy to Christopher czy Aaron, a po tym zapewne udałoby się jej wywnioskować. Bo Christopher kojarzy mi się z Markiem z mojej klasy i pewnie mieli taki sam głos. I obydwoje chcieli być księdzem. I mówili 'bój się Boga'. Okej nieważne, piszę głupoty!! Ale za to mam długiego, spamowego posta Cool.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:13 pm

To ja też zaraz jebnę. W sobotę będą fajne zakupy... albo dobra, nie chce mi się.
-Nawet fajnie w sumie! Co u ciebie, Agnes? Co z Aaronem?-zainteresował się, hehe.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:16 pm

Ehh teraz to mi smutno, bo ja się otwieram, a ty mnie zamykasz z powrotem...
- U mnie w porządku, znaczy powiedzmy. A z Aaronem? Hm, normalnie. - Stwierdziła, zamawiając sobie teraz jakieś ee, nejnqwkm i colę, bo nie wiem, brzmiało smacznie.. Tak, pozdro ja, nejnqwkm brzmi smacznie jak ja pierdole.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:23 pm

a ja sobie siedze i czytam nejnkuwkm i mam podniete hell yeah
-tak, to bardzo interesujace. normalne to znaczy co? widujecie sie przy kawie? zreszta hej, dobra, nie moja sprawa-po prostu nie mial z nia o czym innym rozmawiac. teoretycznie & praktycznie jej nie znal. okej?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:25 pm

- nie no okay, nie przeszkadza mi to i w ogóle, wiesz. normalnie czyli tak jak do tej pory spotykamy się tylko dla seksu, a tak poza tym to hm, nawet nie mamy o czym ze sobą rozmawiać. - streściła trochę całą historię dla christophera, by teraz upić łyk coli, bo ncośtam pewnie jeszcze nie dostała, eh.. co za obsługa..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:36 pm

-wzruszyla mnie w sumie wasza historia-cos mi sie ubzduralo ze oni siedza na murku, aha? ale nie no, spoko. zjadl do konca bo co sie bedzie guzdral i teraz mial jeszcze kawe, fajna jest kawa do kolacyji-czyli nie bedzie slubu? dzieci?
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:38 pm

- dzieci moze beda jak wpadne. - zasmiala sie, bo poki nie bylo realnego zagrozenia to bylo to dla niej zabawne. zreszta, pewnie brala tabletki to sie nie bala conie. zaczela jesc swoje ncostam, popijajac kola strasznie, bo przesolili. bo niby czemu wszystko ma wszystkim smakowac.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:43 pm

-zawsze mozecie zaadoptowac. znaczy jak cos to wolalbym zebys trzymala je u siebie, tak na przyszlosc-nie chcial miec rozwrzeszczanych barchorow w swoim badz co badz malym mieszkanq.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:45 pm

- spoko, i tak pewnie aaron nie przyznalby sie do tych dzieci, wiec wiesz. - westchnela ciezko i odsunela od siebie talerz, bo nie byla w stanie wiecej zjesc. upila jeszcze lyczek koli, bo pewnie byla uzalezniona... - a jak tam twoje sprawy sercowe, christopher? - nie lubie okreslenia 'sprawy sercowe' tak btw.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika EmptyCzw Mar 26, 2009 10:46 pm

dokonczhmymy
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Le Paprika Vide
PisanieTemat: Re: Le Paprika Le Paprika Empty

Powrót do góry Go down

Le Paprika

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Restauracje i kawiarnie. -