oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Chez Sesame.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptySob Mar 07, 2009 3:23 am

Organiczna, wegetarianska knajpka. Najlepsze smoothies w miescie.

Chez Sesame. 82-ea-1-sesame
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 3:39 pm

Siedziała przy jednym z tych stoliczków na zewnątrz i piła najlepsze smoothies w mieście. 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 3:57 pm

A Adam, z dłońmi wbitymi głęboko w kieszenie swoich spodni, spacerował po mieście. Było mu smutno, był nawet trochę podłamany. Myślę, że on kiedyś stwierdzi, że jest bardziej bi, niż homo, ale musi do tego dorosnąć. No w każdym razie dostrzegł Katie i ruszył w jej stronę, uśmiechając się szeroko.
- Cześć, Katie.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 4:00 pm

Katie, widząc Adama, również się uśmiechnęła, bo jak mogła się nie uśmiechnąć, chyba wszyscy go lubili, jeśli nie liczyć homofobów, których całe szczęście nie było zbyt wielu. - Adam, hej! - powiedziała zupełnie pogodnie, chociaż trochę średnio się czuła, bo nie mogła spać, skończyły jej się tabletki na sen. - Jak tam, cooo? Siadaj. - Siad! :3
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 4:04 pm

Usiadł i teraz nawet schował ajpoda, bo wcześniej słuchał czegoś tam. Uśmiechnął się jednokącikowo do Katie.
- Hm, w porządku. To znaczy nie do końca. A u ciebie? - zainteresował się.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 4:06 pm

- Jestem zmęczona. Poza tym jest okej. Czemu nie do końca? Coś się stało? - zmartwiła się, bo zazwyczaj Adam był wiecznie wesoły i to on wysłuchiwał rozpaczań na temat problemów wszystkich dziewcząt dookoła.... 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 4:10 pm

- Hm, nie..to znaczy tak trochę, ale pewnie bez potrzeby to wszystko tak wziąłem do siebie. Bo wczoraj byli u mnie Christopher z Corrie i się ten no przespali w moim łóżku i nie wiem tak trochę dziwnie się z tym czuję - wyjaśnił pokrótce i urwał listek od kwiatka, stojącego w krzywym wazonie.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 4:13 pm

Zmarszczyła czółko, ona by pewnie nie weszła już do swojego łóżka, gdyby coś takiego jej się przytrafiło, no bo sory... - Nie powinieneś się tym zamartwiać, tylko opierdolić Corrie i Christophera, co oni, swoich łóżek nie mają? 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 4:15 pm

- No właśnie, powiedziałem im kilka słów, to się Christopher obraził i nie wiem..- no właśnie, nie chciał stracić kumpla, tym bardziej, że miał niewielu takich, którzy w stu procentach akceptowali jego odmienność.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 4:32 pm

- To chyba ty powinieneś się był obrazić, przecież to oni spali w twoim łóżku, a nie odwrotnie.. Hm, no ale na pewno nie będzie się na ciebie zbyt długo obrażał, wiesz jak to jest z Christopherem - uśmiechnęła się do Adama i poklepała go po ramionku, odstawiając swój plasikowy kubeczek z smufisem. 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 4:49 pm

- No, taką mam nadzieję - westchnął ciężko - pamiętasz, jak mówiłem ci o Martinie? Chyba jednak mnie nie lubi - i w sumie dlatego też było mu smutno.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 4:52 pm

- No co ty! - oburzyła się, bo sądziła, że ten cały Martin będzie idealną parą dla Adama, no ale najwidoczniej jednak nie.. - Dał ci to jakoś do zrozumienia? Jeju, przykro mi, Adam. Faceci to idioci... 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 5:01 pm

- No od tygodnia mieliśmy się umówić, a on zawsze ma jakiegoś dentyste, chorą babcię i w ogóle. A potem już się wcale nie odzywał. Czasem to wszystko jest takie skomplikowane, wiesz...? - westchnął ciężko i oparł łokcie na stole - może chociaż napiszę do Christophera.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 5:06 pm

- To pewnie nie jest dobrym facetem dla ciebie, wiesz. Skoro nie potrafi znaleźć nawet czasu. Napisz, on cię na pewno lubi. - No bo hej, zawsze jej się wydawało, że Christopher pasuje do Adama. Przecież oboje byli blondynami.. No tak, to zdecydowanie znak, że są dla siebie stworzeni. Mogłaby być druhną na ich ślubie.. 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 5:19 pm

- Miejmy nadzieję - pokiwał głową, w sumie trochę obolałą - kiedy mamy jechać pod te namioty, co?
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 5:21 pm

- Jakie namioty? Czemu ja o niczym nie wiem? - Zmarszczyła czółko. To pewnie wszystko przez to, że wcześnie wyszła wczoraj z imprezy, może powinna się trochę pomęczyć dlużej. 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 5:25 pm

- Nie wiesz nic? Jedziemy pod namioty, ale jeszcze nie wiadomo gdzie, nie wiadomo kiedy - pokiwał głową, bo on coś tam niby wiedział - ale ja nie wiem czy mam ochotę, Chris nie odpisuje.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 5:29 pm

- No hej, jasne, że masz ochotę, ale jeszcze o tym nie wiesz. Pewnie jeszcze śpi.. - stwierdziła. Nie chciała go dołować, mówiąc, z kim pewnie śpi.. I w czyim łóżku... 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 5:32 pm

- Mhm. Dobra, zmieńmy temat. Może pójdziemy do kina albo coś? Dawno nie byłem. Miejmy nadzieję, że klimatyzują sale...- poprawił nawet kołnierzyk swojego polo.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 5:35 pm

- Nooo, w taką pogodę to nie da się przebywać w pomieszczeniu bez klimatyzacji. Zwłaszcza w dużym i pełnym przepoconych ludzi pomieszczeniu. To znaczy chodźmy, Adam, zjadlabym popkorn. 
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. EmptyNie Mar 08, 2009 5:37 pm

- To idziemy! - zaoferował jej swoje ramię i zacznę.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Chez Sesame. Vide
PisanieTemat: Re: Chez Sesame. Chez Sesame. Empty

Powrót do góry Go down

Chez Sesame.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Restauracje i kawiarnie. -