oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Bar Le Plastic.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
prawie jak admin
mruk
prawie jak admin


Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptySob Mar 07, 2009 3:09 am

Duzo, duzo electro popu, miejsca do tanczenia, duzo alkoholu, niezbyt ostra selekcja wiekowa przy wchodzeniu, brak vip roomow, duzo ludzi, niebieskie swiatla i glosno, glosno, glosno.

Bar Le Plastic. 63-ni-2-63-ni-2-m_30518db9124487d6a0526a01d280c784
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:05 pm

wczesna pora więc wcale nie było dużo ludzi, co wy mi tu kłamiecie, więc aaron stał sobie gdzieś przy barze albo może nawet (szaleństwo) usiadł i popijał coś orzeźwiającego.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:45 pm

Przyszła pobaunsować, albo może i nie, ale to nieistotne. Podeszła do baru coby zamówić sobie jakiegoś drinka i wtem zauważyła Aarona!!!!!!!! Całkiem ostrożnie usiadła koło niego, co chwila poprawiając dekold swojej sukienaski, bo był trochę zbyt głęboki, albo miała za małe cycki na tą sukienkę. Nieważne. - Cześć. - Uśmiechnęła się miło....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:50 pm

dekolt!!! nienawidze tego blendu sorki kojarzy mi sie z onetem tak mega mega xd bluska bez plecow i z glebokim dekoldem. - ojezu - mruknal tylko pod nosem bawiac sie takim takim tym oliwka ze swojego martini. takim patyczkiem zapomnialam fachowej nazwy... i oparl sie lokciami o bar bardziej, taki hm zblazowany elitl.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:52 pm

ja nigdy nie wiem czy dekolt czy dekold serio xd
- raczej nie jestem jezusem, ale hej, też miło mi cię widzieć. - zaśmiała się i zamówiła jednak jakiegoś wymyślnego, mega damskiego drinka. nie znam się na drinkach, więc może to być na przykład jeejnrf4jr, cnie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:58 pm

ja się znam! xd znaczy wiesz w sumie jak pijesz to i tak wyjebane na nazwy iksde de de de, de - super - zauważył tylko chociaż myślę że mógłby ją nawet całkiem zignorować ale i tak jest śmiesznie i w sumie teraz już ją zignorował, patrząc przed siebie bo w sumie trochę się już zalał, on już tu siedzi trochę czasu to wiesz i westchnąl zaraz.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:02 pm

- aaron, nie bądź taki no :c - westchnęła ciężko, upijając teraz łyczek swojego drinka. - przepraszam cię, no ja pierdole, gadałam wtedy głupoty. - :c pewnie nawet posmutniała i w ogóle, no bo halo.... co to ma być, że on się na nią eh gniewa:/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:06 pm

aaron juz nawet nie pamietal za co jest obrazony ale wazne ze byl a ona go irytowala Rolling Eyes i dlatego tez teraz spojrzal na nia jak na kretynke, no, przynajmniej sie staral tak spojrzec, lata praktyki hihi - ponizasz sie - rzekl wyniosle niczym bohaterka serialu na tv romantika bo one tam takie sa i w sumie skinal na barmana zeby zaplacic ;o
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:10 pm

o a teraz czesc amy haha
- jakoś mało obchodzi mnie to w tym momencie. aaron, ja pierdole, nie musisz brać ze mną ślubu, ani nie musimy spotykać się na herbatce i ciasteczkach, ploteczkując o nie wiem czym. chyba wolałam, gdy ze sobą nie rozmawialiśmy, ale.. no wiesz. - westchnęła ciężko i wypiła duszkiem swojego drinka, żeby teraz zamówić następnego, ale jakiegoś innego i droższego nawet, to zaszalała, aż chciałoby się rzec, ona jest hardkorem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:28 pm

pieprzy mi sie ie i dlatego tak długo bo instaluję operę conie. ona jes pedalem - dlaczego nie chcesz sobie uswiadomic ze nie interesuja mnie twoje wewnetrzne albo zewnetrzne wynurzenia? - przewrocil pewnie efektownie oczami oczyma robiac rownie efektowne jeezy......
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:30 pm

- aha, zajebiście. to cześć. - wzięła swojego drinka i poszła gdzieś w głąb lokalu, gdzie usiadła na jakichś miłych kanapach czy coś i było jej bardzo smutno... . .. .. . . .... .. . . .. .
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. EmptyPią Kwi 03, 2009 12:19 am

i potem wybaunsowala, taka troche smutna i bezradna, w koncu zrobila juz wszystko co mogla, a teraz decyzja nalezy do aarona, ehh....
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Bar Le Plastic. Vide
PisanieTemat: Re: Bar Le Plastic. Bar Le Plastic. Empty

Powrót do góry Go down

Bar Le Plastic.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Kluby. -