oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Printemps Haussmann.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 9:36 pm

http://departmentstoreparis.printemps.com/index.aspx
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 9:39 pm

Andy przyszedł, dopijając jakąś kolę w puszce, którą potem wyrzucił, coby nie robić siary, przecież w sklepach nie powinno się pić.. Stał i czekał :c
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 9:43 pm

Przyszła też za jakiś czas, kończąc batonika zbożowego, pewnie z biedronki. Była w sumie trochę zmęczona ale to nic... - Cześć - przywitała go takim oto słowem mego autorstwa wiersz hehe:).
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 9:46 pm

- Cześć, Chels! - Uśmiechnął się, pocałował ją w policzek na przywitanie i nie wydrapał jej oczu swoimi czerwonymi paznokciami. Chociaż nie, przed wyjściem zmył lakier heh.. - Idziemy kupować! Mam dużo pieniędzy na karcie, to możemy zaszaleć. - Niech kupią samolot..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 9:56 pm

Michał Wiśniewski umie latać samolotem ;fangirl;. - Aha, ja też - jasne, pewnie po prostu będzie kradła... Wsunęłą ramię w jego ramię, trudno, nie będzie mógł podrywać gorących trzynastek. - Co u ciebie w sumie?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 9:59 pm

- W porządku, tylko wiesz, tak trochę mi smutno, siedzę w domu cały czas sam.. Nie mam nawet z kim oglądać telewizji. - Wolał nie wspominać o tym, że dziś na przykład jadł obiad u Agnes, bo Chelsea by się pewnie obraziła. Poprowadził ją do drzwi, które całe szczeście się same otworzyły. To pewnie magia.. - A u ciebie, hm?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:05 pm

-Nie ogladasz telewizji z Aaronem? On chyba lubi telewizje, wyglada mi na takiego-usmiechnela sie jednak, wow i w ogole, czekaj, bo jem fasole xd.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:10 pm

Smacznego! - Pewnie i lubi, dawno go nie widziałem, w zasadzie, wszyscy o mnie pozapominali - pozapinali,xd - wiesz, taki jestem biedny.. - Pociągnął nawet nosem, przyciągając ją trochę do siebie i w stronę yy działu z jnvj, bo jakiś gejowyglądający ekspedient się mu przyglądał dziwnie..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:12 pm

-Ach, rzeczywiscie-westchnela ciezko, tkai biedny Andy, ze az trzeba wzdychac tylko, ewentualnie kaszlec jak Dzola, chcesz filmik...? Ale zalowy conie, poprawila swoja kokardke przy koszulce czy jak to tam nazwac, przy blouse, i podrapala sie nad gorna warga, pewnie rosly jej wasy czycos-Ladne masz dzisiaj wlosy... Przykro mi, ze o tobie pozapominali. Chyba przykro.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:15 pm

- Przykro, przykro! - Pokiwał głową, bo jemu ogólnie tez było strasznie przykro. Aż spuścił wzrok na swoje trampki i powzdychal jeszcze chwilę, ale ile można robić za nieszczęśliwego. - Naprawdę uważasz, że są ładne? Też mi się tak wydawało, ale nie chciałem się nikomu chwalić! - Skromniś. Zmierzwił te swoje włosy, pewnie teraz już nie byly takie fajne.. Chcę filmik!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:22 pm

http://www.photoblog.pl/naughtysouls/34718310/fall_in_live_with_warsaw.html lets fall in love. ty to pewnie noti, tez bylas ostatnio w wawie...

-Mnie mozesz sie chwalic, wiesz, lubie jak ludzie sie chwala... to takie fajne-czy jakiekolwiek inne... w kazdym razie podrapala sie po policzku znowu, bo jest tez fajna... i rozejrzala po sklepie, pewnie glitterze, bo tam sa fajne peruki i w ogole lubie glittera to wiesz=d - Jaka chcesz...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:27 pm

Nie, to nie ja, bo mi się nie podobało...

- Mówiłem ci już, chcę loczkowaną. Najlepiej blond! - Zawsze chciał być długowłosą blondynką, teraz jego marzenia mogły się spełnić.. Sięgnął po jakąś krótką, czarną, na Umę w Pulp Fiction,<3. - A ty jaką? Może taką? - Zakręcił ją, w sensie perukę, na palcu!!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:30 pm

-A, zapomnialam! Nie, ja chce niebieska jakas... czy cos... cokolwiek... nie wiem, prawde mowiac nigdy nie nosilam peruki. A ty?-zapytala, bawiac sie jakas bransoletka czy czyms ktora przed chwila wyciagnela. Pewnie bransoletka z ludzkich dloni czycos.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:33 pm

- Ja tak, jak robiliśmy jakieś przedstawienie w szkole.. Ale to tak tylko na chwilę. Niebieską? Chodziłabyś w niej po miescie? Ja bym się chyba bał. - Że mu włosy podpalą! Pal sześć, że to tylko peruka.. Schował się za stojakiem z opaskami, pewnie przymierzał takie z kokardkami emo..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:35 pm

-nie, czemu, w mojej dzielnicy.. ciagle chodza jacys emo ludzie xd. - tak jak w sztokholmie jacys rozowowlosi, zielonowlosi, niewiadomo co. wziela niebieska peruke i zalozyla na glowe, rozgladajac sie za lusterkiem, nie zauwazyla, ze jest prawie tak ten pod sufitem ;/.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:43 pm

- Ładnie ci tak - powiedzial, chociaż chyba trochę ściemniał, bo wolał Chelsea w normalnych włosach, ale nie chciał,żeby było jej przykro, eh.. Sięgnął po jakąś bujną perukę w kolorze blond, którą przymierzył. Pewnie będzie drugą Dodą..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 10:50 pm

sory mama ogladala moje zdjecia
-Ladnie, wygladasz jak Doda...-zauwazyla, ona chcialaby wygladaj jak naughtysouls ale pewnie bylo jej daleko, nawet w tej ladnej peruce ktora teraz przymiezyla. Pociagnela nosem...
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. EmptyPon Mar 30, 2009 11:01 pm

Pewnie kupili sobie peruczki i poszli, eh, bo muszę iśc, paputki.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Printemps Haussmann. Vide
PisanieTemat: Re: Printemps Haussmann. Printemps Haussmann. Empty

Powrót do góry Go down

Printemps Haussmann.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Sklepy & butiki. -