oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

oftopik, kutasy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 9:57 pm

onie
daria (20:48)
;(
daria (20:51)
SadSadSadSadSadSad
Ja (20:52)
co!
daria (20:53)
ej chciałam tylko napisac ze się za tobą steskniłam i zapytać kiedy mnie usciskasz a ty wykrzyknikujesz wybacz jeżeli ci przeszkadazm juz nie będę...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyWto Mar 31, 2009 10:02 pm

xddddddddddddddddddd... . . . .. ..



omg, nie moge
w ogole
mam pytanko
kol3zanko
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 5:51 pm

no? xd

kocham pedobeara ostatnio

░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░ ░░░░░░░▓▓█░░░░██▓░░░░░░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓░░░ ░░░░░░░▓█░░░░░░█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░▓▓████▓▓░░ ░░░░░░░▓█░░░█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███░░░░░▓░ ░░░░░░░▓▓██▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░█▓░ ░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░█▓░░ ░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓░░░ ░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░░ ░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓░░░ ░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▓▓░░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓░░░ ░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░█████░░░░█▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░████░░░░░▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█░░░░░░░█░░░░░░█▓▓▓▓▓▓▓░░ ░▓░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▒▒▒▒▒▒████▓▓▓▓▓▓▓▓░░ ░░░▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█▓█▒▒▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓░░░ ░░░▓░▓▓░▓▓░▓▓▓▓▓▓▓▓█▓▓█▒▒▒▒█▓▓▓▓▓▓▓░░▓▓▓░░ ░░░░░░░░░░░░░▓▓▓▓▓▓▓█▓▓███▓█▓▓▓▓▓░░░░░░░░░
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:21 pm

teraz juz nie pamietam xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:25 pm

to spierdalaj. . ..
/xd/

http://farm4.static.flickr.com/3408/3346057332_3d7b2dffae_o.jpg omg ustawie sobie na tapete
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:31 pm

przeraza mnie to xd
tak jak to troche

oftopik, kutasy - Page 4 180px-Pedobear
W OGOLE JA PIERDOLE
https://www.youtube.com/watch?v=Uh7_o4NITFk
ogladalismy dzisiaj ten film na polskim
i sie poplakalam ze smiechu jakies 293829392 razy
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:37 pm

czy to jakis dzery springer

oftopik, kutasy - Page 4 MnhhHmJMcj78q12pl2pa4kpHo1_400
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:41 pm

telewizja milosc nie dzery springer ech ;/


ech jak sie wykrecic od ech jutrzejszego przedstawienia ech . .. . ?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:41 pm

a co za przedstawienie;)

oftopik, kutasy - Page 4 MnhhHmJMch58cp48RcMfNBrEo1_400
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:42 pm

no to francuskie ale robimy teraz dla tych dzieciakuw co przychodza na dzien otwarty.....

chcialam nie pojsc jutro do szko, ale najpierw matka bedzie sie darla
a potem miedzinska, xd...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:45 pm

=d peszek, dlatego ja wole spiewac hurki
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 6:50 pm

i tak moja rola polega na powiedzeniu 'e pur mła?', włączeniu magnetofonu dwa razy i podaniu magdzie gazety, noale.. . . .. . .
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 7:03 pm

to co za problem =dd
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 7:08 pm

My mamy teraz przedstawienie z Małego Księcia i oczywiście mam najdłuższą rolę, spoko.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 7:09 pm

zuzia jest pewnie planetą małego księcia...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 7:11 pm

haha http://www.naprzerwie.pl/naprzerwie/1,89386,6445476,Pocaluj_go___ukradkiem.html

oftopik, kutasy - Page 4 903fae
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 7:24 pm

jak sie nazywala ta strona z ubierankami co tam byla gosia 'pearline' hulphulp... cos '..dolls'
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 7:26 pm

Stardolls? Nie wiem...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 7:26 pm

o, dzienki, no xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:28 pm

kocham moja motywacje czy cos. ej, mamo, odchudzam sie, cos tam cos tam, wypilam nawet herbate odchudzajaca czy jakas, no ale spoko ze zjadlam juz 23 48 944 golabkow, dwie zupki chinskie, jajecznice teraz z pieciu jajek i znowu pije herbate... : D
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:30 pm

z czego ty sie odchudzasz.
Powrót do góry Go down
denise
a pudziesz ty
denise


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:32 pm

Chelsea napisał:
kocham moja motywacje czy cos. ej, mamo, odchudzam sie, cos tam cos tam, wypilam nawet herbate odchudzajaca czy jakas, no ale spoko ze zjadlam juz 23 48 944 golabkow, dwie zupki chinskie, jajecznice teraz z pieciu jajek i znowu pije herbate... : D

i zyjesz jeszcze? ;dd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 8:35 pm

no zyje xd ja zawsze tyle jem w sumie jak jestem w domciu.

znaczy ja nie potrzebuje sie odchudzac, mad, ale chce... wiesz, bedziemy robic kariere...
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:06 pm

no wiem, a to ty wtedy musisz z czego zgubic pare cm, z talii na przyklad czy nie masz tak konkretnie?

w ogole napisali do karoli na enka zeby przyszla na jakis tam casting i w ogole, pokaze ci dokladnie jak chcesz.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 EmptyCzw Kwi 02, 2009 9:07 pm

Let's go to Milan..
Powrót do góry Go down
Sponsored content




oftopik, kutasy - Page 4 Vide
PisanieTemat: Re: oftopik, kutasy oftopik, kutasy - Page 4 Empty

Powrót do góry Go down

oftopik, kutasy

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 4 z 6 Idź do strony : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: DUPERELE. :: Offtopic. -