oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

DACH

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2  Next
Autor Wiadomość
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:13 pm

No więc, przyszli z Effy, a raczej Thomas zaciągnął ją tutaj za rączkę :3 Bo był to jego ukochany dach i w ogóle. Może nawet po drodze kupili bańki mydlane i teraz Thomas usiadł gdzieś tam, opierając się o jakiś komin czy cokolwiek, xd.
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:15 pm

-mam nadzieję, że nie wyjdzie z ciebie jakaś druga osobowość, będąca szalonym mordercą gwałcicielem i nie zepchniesz mnie z dachu, co? - zapytała, patrząc teraz w dół. widok był całkiem ładny, bo wylądowali na dachu miłej kamieniczki w wąskich, czy coś. bo nie sądzę, żeby udało im się wdrapać na dach wieżowca, chociaż to forum rpg, wszystko się może zdarzyć...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:20 pm

- Nie no co ty, nie masz się o co bać. - Uśmiechnął się, rozkoszując tym przyjemnym, majowym słońcem :3. - Jak myślisz, dowieźliby pizzę tutaj? - Zapytał. Bo na przykład w Scrubs dowozili pizzę na ławkę przed szpitalem.....
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:22 pm

-zawsze możemy sprawdzić - powiedziała, odwracając się do niego przez ramię. podniosła się i jakimś cudem nawet nie spadła z dachu, odsuwając teraz od krawędzi. usiadła obok thomasa i zgięła nogi w kolanach, obejmując je ramionami - jeśli masz numer, bo ja niestety nie posiadam zapisanego w telefonie.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:28 pm

Thomas miał numery telefonów całego świata, bo zapisywał każdy numer, który gdzieś zobaczył, święcie wierząc, że kiedyś na pewno się przyda. - Hm, no mam. - Wyjął telefon i szybciutko zamówił pizzę. - Jaką chcemy? - Zapytał jeszcze, odsuwając telefon od ucha i przykrywając ee dłonią, nie ucho, w sensie wiesz jak.
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:32 pm

-jakąs z krewetkami - odpowiedziała po chwili namysłu, ale nie jakiejś wyjątkowo długiej, żeby potem nie okazało się, że rachunek za telefon thomasa będzie większy niż za mieszkanie, czy coś - to znaczy chyba, że nie lubisz krewetek. ostatecznie możemy wziąć pół na pół, no wiesz - wyjaśniła, drapiąc się przez moment w łydkę, bo chyba jakaś komarzyca-suka ją ugryzła.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:33 pm

- Spoko, lubię krewetki. - Poinformował ją i zamówił właśnie taką pizzę. - Ta dziewczyna z pizzerni zaśmiała się, kiedy poprosiłem, żeby dowieźli ją (w sensie pizzę) na dach. Hm. - Wzruszył ramionami.
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:38 pm

-ale dowiezie? - zapytała, zabrawszy wcześniej bańki z ręki thomasa. odkręciła je i wbrew swojej wrodzonej niezdarności nawet ich nie wylała na siebie, thomasa ani też na ów dach, bo mogliby się poślizgnąć i spaść... [*]. Zrobiła kilka fajnych baniek, z czego jedna rozbiła się na nosie thomasa, powodując wybuch śmiechu effy - ojej.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:42 pm

- Hej! - Zawołał, szturchając ją lekko, ale nie tak, żeby spadła czy cokolwiek, conie. - Dowiozą, fajnie, nie? Chyba pokocham tę pizzernię. - Stwierdził, taki trochę rozmarzony...
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:45 pm

-myślę, że z wzajemnością - odpowiedziała nie wiem dlaczego tak i wyciągnęła się wygodniej oparta o wspomniany gdzieś wcześniej komin. słońce przyjemnie grzało i w ogóle było cudownie, gdyby jeszcze tylko thomas nie kochał katie tylko ją, poczułaby się jak bohaterka jakiejś głupiej komedii romantycznej, której wszystko się udaje i kończy happy endem. cudów nie ma, maleńka. napisałam duchów, ale w sumie też pasuje. zsunęła na nos duże okulary w kształcie serduszek w czerwonej plastikowej oprawce i uśmiechnęła się zadowolona - więc czekajmy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:47 pm

- Hm, no, a tak właściwie co u ciebie? - Bo właśnie przypomniał sobie, że chyba się jej o to nie zapytał!!! Onie, i co teraz. Nieważne. Uśmiechnął się nawet całkiem miło, szukając po kieszeniach jakichś pieniędzy, bo zaraz przyjadą z pizzą i się okaże, że nie ma czym zapłacić, xd.
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:52 pm

-um, właściwie nic. naprawdę - odpowiedziała i próbowała stłumić ziewnięcie, ale jakoś jej nie wyszło. za krótko nią gram, żeby coś u niej było słychać!! niestety - a u ciebie? to znaczy poza tym, że zauroczyłeś się w katie - uśmiechnęła się, bo mimo wszystko to było całkiem urocze - rozmawiałeś z nią chociaż? - bo w zasadzie po thomasie można się było spodziewać wszystkiego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:54 pm

- No wczoraj. - Poinformował ją. - U mnie generalnie dobrze, tak myślę. - Uśmiechnął się i zauważył dostawcę pizzy!!!!!!! Więc tym bardziej się ucieszył, może nawet odebrał tę pizzę i zapłacił mu, dając jakiś tam napiwek nawet....
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 3:58 pm

albo nie zapłacił tylko zepchnął dostawcę z dachu, żeby mieć pizzę za darmo, he he, witamy w rodzinie adamsów.
-mm, ale ładnie pachnie. chyba zdążyłam zgłodnieć - no nie dziwne, skoro nic od rana nie jadła. dobrze, że thomas ogarnął pomysł z pizzą, bo pewnie głodowałaby do wieczora, nie mając czas na takie błache sprawy jak jedzenie. cała effy. a potem matt na nią krzyczy za to....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:00 pm

- Mhm. - Pokiwał głową, odrywając, xd sobie jeden kawałek, który szybko przetransportował sobie do buzi, oczywiście nie mówiąc przy tym 'samolot leci' ani niczego podobnego, w końcu nie był małym dzieckiem. - Gorące, ała. - Stwierdził, kiedy już oparzył sobie język i w ogóle.
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:02 pm

dobrze, że z tego wszystkiego nie wyrzucił pizzy za siebie albo w effy, bo byłoby jej szkoda. znaczy i effy i pizzy, oczywiście.
-podmuchać? - zaoferowała swoją pomoc i nawet przysunęła się do niego kawałek. sama nie zdążyła jeszcze urwać sobie kawałka pizzy. to dobrze, przynajmniej ona uniknie poparzenia podniebienia, bo to nic przyjemnego.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:06 pm

- Nie no wiesz, dam sobie radę. - Stwierdził. Pewnie bał się, że Effy mu opluje pizzę, czy coś... Nieważne. Odgryzł kolejny kawałek, uprzednio oczywiście na niego dmuchając, swoją drogą właśnie mam ochotę na pizzę.
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:12 pm

no ja też. może nawet sobie zrobię. to znaczy mam tylko mrożoną, ale są całkiem niezłe :c.
-no dobra, huh - na szczęście się na niego nie obraziła za to brutalne odrzucenie pomocnej ręki. usiadła po turecku i wzięła jeden kawalek pizzy, skubiąc go teraz bez większego zapału. to znaczy lubiła pizzę i nawet miała na nią ochotę, ale nie zmieniało to faktu, że i tak miała pewne problemy z jedzeniem, o. właśnie do tego doszłam. oby thomas nie poskarżył się mattowi!! przestraszyła się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:22 pm

Ja też mam tylko mrożoną, ale nie lubię :c
- Nie smakuje ci? - Zapytał, sam zajadając się teraz kolejnym już kawałkiem pizzy. Był cholernie głodny+uwielbiał pizzę, więc nie ma się czemu dziwić.
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:27 pm

-oh, nie. to znaczy smakuje - uśmiechnęła się i na dowód swoich słów ugryzła większy kawałek, żując go teraz nieporadnie - po prostu - nie dokończyła, bo nie bardzo miała ochotę zwierzać mu się ze swoich problemów. zaraz, wróć. ona przecież nie miała żadnych problemów. no i właśnie - przydałoby się coś do picia - mruknęła i teraz tak zwane mówisz-masz, wydobyła z torby butelkę peppera.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:28 pm

- Hm. - Wzruszył ramionami, bo nie do końca jej wierzył. Najwyżej zapyta potem Matta, czy Effy ma jakieś problemy z jedzeniem, w sensie anoreksję, bulimię czy jakiekolwiek inne zaburzenie, bo prawdę mówiąc trochę się martwił.
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:32 pm

-chcesz? - zapytała, kiedy już napiła się peppera, kocham peppera, a wycofali u mnie z piotra i pawła i nie wiem gdzie teraz mogę kupić :c - ej, poważnie wszystko jest pod kontrolą - zapewniła go, bo miał niewyraźną minę. pewnie nie wziął rutinoscorbin, czy coś. podsunęła mu butelkę i ugryzła kolejny kawałek pizzy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:34 pm

Jako że nie lubił Peppera, pokręcił głową. Zresztą i tak nie chciało mu się pić. - Jesteś pewna? - Zapytał, bo wydawało mu się, że mówi tak tylko dlatego, aby nie wiem, nie martwił się czycoś.
Powrót do góry Go down
ems
misio
ems


DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:45 pm

-pewna czego? - trochę udawała, że nie wie o co chodzi, bo nie był to temat na który chciała rozmawiać, siedząc na dachu. było zbyt przyjemnie, żeby teraz psuć to wszystko, o. zmarszczyła brwi i cofnęła rękę z butelką, zakręcając ją teraz i chowając z powrotem do torby.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH EmptyWto Mar 24, 2009 4:46 pm

- Dobra, nieważne. - Stwierdził i zjadł ostatni przeznaczony dla niego kawałek pizzy. - Hm, może już pójdziemy? Odprowadzę cię. - Zaproponował, bo nie mam już na niego wenki :c
Powrót do góry Go down
Sponsored content




DACH Vide
PisanieTemat: Re: DACH DACH Empty

Powrót do góry Go down

DACH

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 2 Idź do strony : 1, 2  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Inne. -