oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

ida bonaparte

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
ida
głupek
ida


ida bonaparte Vide
PisanieTemat: ida bonaparte ida bonaparte EmptyPią Mar 13, 2009 9:46 pm

ida bonaparte. nazwisko to ma swe arystokryczne podłoże od czasów panowania napoleona, serio. podobno napoleon jest praprapra{...}dziadkiem idy, czyli płynie w niej błękitna krew! fascynujące, prawda? mogę dodać, iż dzieci w tejże rodzinie wychowywane są na prawników, polityków czy lekarzy. ida posiada wielodzietną rodzinę, ma wielu kuzynów, ciotek, wujów. jest najmłodsza spośród swojego rodzeństwa, ma aż 3 siostry i 4 braci! ;o rodzina bonaparte jest jedną z najbogatszych rodzin we francji.

dziewczyna inna niż wszystkie. wyróżnia ją nieziemski uśmiech, który modelki ćwiczą latami i uwodzicielskie spojrzenie. spontaniczna, bystra dziewczyna. zna swoją wartość. lubi okazjonalnie `czyści` karty kredytowe, nie potrafi oszczędzać, jak każda kobieta, zresztą. wprawdzie nie ma jakiejś obsesji na punkcie mody. nie widzi zbyt dużej różnicy pomiędzy sukienką od versace a łachmanem z lumpeksu. ;o

aktualnie ida mieszka w małym pokoju w akademiku, serio. i studiuje dziennikarstwo. w przyszłości zamierza podróżować po świecie..... i pisać książki. zamierza przepłynąć nil, wspiąć się na monte everest i spędzić upojne wakacje wraz ze swym afrykańskim kochankiem w dziczy, bez kitu. ;o wspomniałam o tym, że lubi literaturę? no to już wiecie.

związki? owszem, bywały. namiętne, gorące i żarliwe. chociaż z czystym sumieniem muszę przyznać, że ida jest jedną z tych tak zwaznych `dziewczyn na jedną noc`. owszem, potrafii się zaangażować w dłuższy związek, ale jeszcze nie spotkała na swojej drodze faceta, który podzielałby jej poglądy.

fobie? chyba żadnych. lubi czytać książki, nie żeby była jedną z tych kujonkowatych dziewczynek. ;x uwielbia podróżować. zwiedziła na dobrą sprawę, prawie każdy kontynent. no może jeszcze nie była na antarktydzie.... lubi też bawić się w rytmie rock&roll'a, w towarzystwie męskich tyłków i brendy.

czasem lubi zapalić, w szczególności gdy się denerwuje. często spija z butelki brendy, bądź whiskey. zawsze nosi przy sobie piersiówkę. ma bardzo słabą głowę, czasem parę kieliszków potrafi powalić ją na glebę.

ida bonaparte 00370m



no więc to agyness deyn. i wiem, że mnie zabijecie.
Powrót do góry Go down
Agnès
co u ciebie?
Agnès


ida bonaparte Vide
PisanieTemat: Re: ida bonaparte ida bonaparte EmptyPią Mar 13, 2009 10:10 pm

nie lubie agyness deyn... ale akcept.
Powrót do góry Go down

ida bonaparte

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: ELITA PARYŻA :: Wizytówki. -