oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

playboy fbl fr

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
hugh
sexoholicy z zycia ulicy
sexoholicy z zycia ulicy
hugh


playboy fbl fr Vide
PisanieTemat: playboy fbl fr playboy fbl fr EmptyWto Mar 10, 2009 2:53 pm

playboy fbl fr Sims-hugh-hefner-bridget-kendra-holly-girls-next-door
poranek upływa mi na grze w simsy. nie myślcie sobie, że jestem próżny, ale pierwsza rodzina jaką stworzyłem to ja, holly, kendra i bridget. miałem pewne problemy z dobraniem odpowiednich strojów dla dziewczyn -wszystko okazało się za długie, od spódniczek po spodnie... miałem też problem z odtworzeniem playboy mansion. kompletnie zapomniałem jak wyglądała posiadłość, będę musiał poszukać w internecie zdjęć. grając w simsy wpadłem jednak na świetny pomysł. zamierzam wydać dodatek do simsów 'the sims 3: girls next door'. wymyśliłem już niektóre opcje: taniec erotyczny, gra w berka nago, rozbierany poker, w telewizji kanał erotyczny, więcej skąpych ciuszków... myślę, ze to będzie ogromny hit. zaraz dzwonię do electronic arts, żeby przedstawić im mój pomysł. niestety, odkąd mieszkam w paryżu, moje wpływy są dużo mniejsze. jestem tu jakby incognito. nie udało mi się nawet zdobyć biletów do moulin rogue na dzisiejszy wieczór. mam nadzieję, że kukła, którą zostawiłem na fotelu w moim biurze radzi sobie dobrze. oby działalność na rynku gier komputerowych pomogła mi stłumić ogarniające mnie uczucie nostalgii.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



playboy fbl fr Vide
PisanieTemat: Re: playboy fbl fr playboy fbl fr EmptyWto Mar 10, 2009 2:54 pm

boże, wgniotło mnie to. poważnie, koszam cię szar.
Powrót do góry Go down
hugh
sexoholicy z zycia ulicy
sexoholicy z zycia ulicy
hugh


playboy fbl fr Vide
PisanieTemat: Re: playboy fbl fr playboy fbl fr EmptySro Mar 11, 2009 5:37 pm

playboy fbl fr 300_112956
na zdjęciu przebrania, w których uciekaliśmy do europy. niestety holly nie wiedziała, że ciemne okulary to marny kamuflaż, kiedy nosi się je na włosach.
working class hero
emerytura nie jest dla mnie. dlatego desperacko szukam zajęcia, które zastąpi mi pracę w redakcji. naturalnie, mógłbym wrócic do ameryki, pod osłoną nocy zakopac kukłę, która mnie zastępuje, w ogrodzie i zając jej miejsce. problem w tym, że króliczki pokochały zakupy w paryżu i za nic nie dadzą się wsadzic do samolotu. próbowałem zostac wydawcą gier komputerowych, ale electronic arts odrzuciło propozycję współpracy. w złości połamałem płytę z simsami. nagranie, na którym widac jak to robię miało zostac użyte w mojej kampanii bojkotującej electronic arts i ich pruderyjnośc. niestety, holly nie zdjęła osłony obiektywu, a ja byłem zbyt pochłonięty aktem zniszczenia, żeby to zauważyc. nie wiem o czym ona myślała, kiedy patrzyła w wizjer kamery. teraz nie mam kontrowersyjnego nagrania ani ulubionej gry. na szczęście została mi jeszcze cała masa dodatków. zamierzam zatrudnic profesjonalną ekpię filmową. electronic arts - strzeż się.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



playboy fbl fr Vide
PisanieTemat: Re: playboy fbl fr playboy fbl fr EmptyPią Mar 20, 2009 4:38 am

gustowne okurarki!
Powrót do góry Go down
Sponsored content




playboy fbl fr Vide
PisanieTemat: Re: playboy fbl fr playboy fbl fr Empty

Powrót do góry Go down

playboy fbl fr

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: ELITA PARYŻA :: Fotoblogi. -