oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Czels.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Autor Wiadomość
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Czels. Czels. EmptyPon Mar 09, 2009 11:19 pm

Endi znalazł w ksiażce telefonicznej xd jej numer i napisał jej mesydża o treści: "cze". Crejzol.. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyWto Mar 10, 2009 12:29 am

To pewnie wyslal jej na domowy. Ja kiedys dostalam smsa na domowy i fajna typiara czytala po literce. Chelsea zamulala gdzies w swoim pokoju i moze nawet sie uczyla bo dzis wieczor byla w wyjatkowo geeky nastroju, nie znala tego numeru, totez odpisala jak kazda Dzola powinna: 'kim jestes?'.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyWto Mar 10, 2009 12:33 am

Odpisał jej: 'eh...' jak jakiś pedofil albo pw. Albo nie. 'Andy. To ty, nie?'. Zależy co rozumiał przez 'ty'.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyWto Mar 10, 2009 12:42 am

'Raczej Czelsi, a nie jakis Ty.' odpisala z usmiechem & mysla o Ty'iu z 90210. Usiadla na parapecie, otwierajac wczesniej okno, bo bylo zbyt duszno i w ogole, dopisala jeszcze, jak mu sie uklada z Naomi, ale sie rozmyslala i wyslala tylko pierwsza czesc.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyWto Mar 10, 2009 12:50 am

'To miałem na myśli! Chciałem ci tylko (autokorekta poprawiła mi tylko na tyłki xd) powiedzieć dobranoc. W sensie napisać. Dobranoc więc, pewnie zobaczymy sie w szkole.' napisał jej i chyba poszedł już całkiem spać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyWto Mar 10, 2009 12:54 am

mialam teraz w klasie karoline tylki http://www.photoblog.pl/pijana/33169798 tu ona siedzi xd, to wszyscy nauczyciele przy sprawdzaniu obecności czytali tyłki <3

Odpisała mu 'miłych snów, Andy' mając to również na myśli i wyszła sobie przez okno, bo jutro przecież do szkoły i mama jej nie pozwoli wyjść normalnie, to trzeba kombinować. <3
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyWto Mar 10, 2009 9:30 pm

Andy właśnie siedział na parapecie w kuchni i bawił się swoim telefonem podłączonym do ładowania do okolicznego kontaktu, ale stwierdził, że to jednak mało ambitna zabawa, więc uznał, ze pora ją zakończyć.. Włączył 'nowa wiadomość' czy inną fajną opcję i napisał do Czelsi, że, uwaga: "Cześć, Czels, masz ochotę na coś, nie wiem, cokolwiek?". Chociaż to było niespecjalnie błyskotliwe to wysłał,ole!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyWto Mar 10, 2009 9:45 pm

Wygrzebała telefon ze swojej uroczej skórzanej torby która figuruje w podpisiku i uśmiechnęła się mimowolnie widząc smsa. Usiadła po turecku i odpisała: 'Jesteśmy w Monsouris, to znaczy jest ze mną jeszcze Viv, Riley i Regis. Mógłbyś nawet przyjść i przytulić Regisa'.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyWto Mar 10, 2009 9:54 pm

"Wolałbym chyba kogoś innego przytulić. Będę za kilk chwilka, nie uciekajcie nigdzie" Odpisał zupełnie szybko i poszedł, zostawiając na wszelki wypadek kartkę dla Agnes, że wyszedł i niech sobie zrobi kanapkę, chociaż wątpił, by wróciła przed nim. 
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 4:44 pm

Andy siedząc gdzieś pod szkołą pewnie, bo to ten czas, stwierdził, że Czelsi chyba się na niego obraziła, albo COKOLWIEK, a jemu to się średnio podobało, więc napisał do niej, tak gdyby nigdy nic: "Czels, jak żyjesz?". I tyle. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 5:39 pm

Czelsi skończyła już lekcje prawdopodobnie, bo to pierwsza klasa to miała może z osiem przedmiotów ogólnie. Siedziała teraz na jakimś rodzinnym obiedzie pewnie, jak kolacje u Weirów, i nudziła się z rodzicami. Wyciągnęła pod stołem komórkę! 'Żyję jakoś. Jak leci?'
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 5:42 pm

Ale niegrzeczna : o! Andy wciąż nie ruszył się z miejsca, chociaż doskonale wiedział, że musi iść do domu i dokończyć jakiś idiotyczny projekt na chemię. W zasadzie nie dokońcyć, a zrobić, bo nawet nie zaczął. Wydobyl telefon z kieszeni, bo się rozwibrował.. "Powoli, w zasadzie jakoś normalnie. Nie miałabyś ochoty na jakąś kawę/drinka potem?" odpisał jej!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 5:44 pm

'No właśnie bym miała, ale potem. Dam znać.' odpisała więc, ogromiona spojrzeniem matki! ;d
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 5:46 pm

"Ok" odpisał tylko, bo ogólnie zacieszał trochę i zmył się do domciu. Musiał się przecież umyć z tej okazji.. xd 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 5:50 pm

xd
ja tez zacieszam bo z trzeci raz w zyciu mam na avatarze kogos kogo mam na twarz xd
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 5:55 pm

nie no, ale Bojda jak masz, to na awatarach też jest przecież,xd. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 6:00 pm

no chlopcow tak ale dziewcyzny nigdy xd
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 8:41 pm

Więc masz teraz czas?, napisała Czelsi, siedząc akurat w swoim pokoju, na luszku.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 8:46 pm

"Mam teraz czas! To co robimy?"
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 8:51 pm

'A jaki dzisiaj dzien?' odpisala wiec, chociaz ja na przyklad jak chodze do szkoly to zawsze wiem, w ogole zawsze wiem, oprocz w wakacje, w kazdym razie ona nie wiedziala, a od tego zalezy duzo. Bo na przyklad jezeli dzisiaj piatek, to moga isc do klubu jakiegos, chociaz z drugiej strony nie wydawalo jej sie, zeby byl juz weekend, bo nie byla pod namiotem atm. Proste.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 8:53 pm

Andy chwilę się nad tym zastanawiał, bo on nie wiedział, jakie są dni tygodnia pomiędzy poniedziałkiem i piątkiem. "Czwartek. Tak sądzę."
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 8:58 pm

'Nieciekawie. Jardin du luxembourg, za 10 minut, wyrobisz się?' odpisała, zastanawiając się, czy ona sama się wyrobi <3.
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptyCzw Mar 12, 2009 9:00 pm

"Jasne, że się wyrobię!" odpisał tylko, uśmiechając się do siebie, zastanawiając, czy powinien jeszcze się przebrać... Ale nie doszedł do żadnego sensownego wniosku.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptySob Mar 14, 2009 4:27 pm

Jak tam, spakowales sie, maly?
Powrót do góry Go down
Andy
pierdu pierdu
Andy


Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. EmptySob Mar 14, 2009 4:38 pm

"Nie jestem mały, Chelsea! Spakowalem. Powiedzmy.." Odpisał jej, wpychając do torby podróżnej swojej Samsonajta jakieś koszulki. Kto by sobie zawracał głowę składaniem. 
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Czels. Vide
PisanieTemat: Re: Czels. Czels. Empty

Powrót do góry Go down

Czels.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 6 Idź do strony : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: KONTAKT :: SMS. -