oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Odprowadzacze&co.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:41 am

Wiec szli tutaj sobie wszyscy w podskokach poprzez las, siala!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:42 am

- Czuję się niedopita - poinformowała ich, zdejmując buty, bo bolały ją stopy od obcasów już w sumie trochę - a jak jestem niedopita to chce mi się płakać.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:43 am

-Tylko nie na mnie, nie moge pobrudzic ubran, bo matka sie zorientuje ze wychodzilam - powiedziala, co sie w ogole nie zgadza z jej wizytowka no ale hmm xd
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:44 am

- Ej,ej ja też chcę, czekajcie- w sumie to zostawiła Aarona, ale był pod dobrą opieką w końcu jej babcia miała na wszystko oko.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:46 am

- Weź, mówię poważnie. Poza tym oglądałam Egzorcyzmy Anneliese Michel i nie bede mogla zasnac. Ale do dupy jest - stwierdzila - Śpicie dziś u mnie? Możecie wszyscy! Sookie, masz papierosy? - bo widziala, ze palila, a jej sie skończyły.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:46 am

Przystanela wiec zeby Sookie mogla dobiec. Co to jest trzydziesci kilometrow. Okej, nie >c
- Ladna pogoda w sumie, to prawda ze jedziemy pod namiot? <3 Jedziesz tez, Su? - jaki entuzjazm w ogole - ja nie moge, Mi.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:47 am

- Ja też? - zapytał na wszelki wypadek, bo może to się tyczyło tylko koleżanek czy coś tam.....
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:47 am

Nie podobało jej się, że Czelsi zaprasza pierwsze lepsze osoby na ich wyjazd, bo przecież nie znały Sookie.
- Pojedzie jak ma papierosy - zarządziła więc, bo ona na ogól nie była jakaś miła w sumie, tym bardziej teraz była trochę smutno-zła i w ogóle.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:48 am

ej dobra pozdro mama ;pozdrawiacz; wiec nie wiem, zgubil sie na przyklad, xd.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:48 am

- W sumie to mam, ale się poginęły i są krzywe i będą się krzywo palić ;xx- wyciągnęła z kieszeni paczkę i dała ją Naomi- Tylko nie podpal lasu!- ostrzegła ją bo ostatnio dużo mówili o tych pożarach- No nie wiem, w sumie to namioty są fajne. Użyłam dwa razy w sumie no ale co tam
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:50 am

Ominela duzym krokiem cialo Matta,xd,xd,xd,zagubionego w akcji i ucieszyla sie, ze Su jedzie, noboco! - Okej, moj dom, to ja lece, nie pogryzcie sie dziewczeta - powiedziala tez rozbawiona troche reakcja Naomi ogolnie na nowa kolezanke i ucalowala obie i poszla do domku, brabranoc!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:51 am

Pokiwała głową i obejrzała papierosy. Jednego nawet sobie wyprostowała, a resztę wyrzuciła za siebie, bo po co jej.
- To cię poinformujemy, jak będzie bliżej. Cześć - powiedziała do Czelsi, bo Czelsi też ją denerwowała dzisiaj.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:53 am

- A jak Matta zjadł niedźwiedź i on teraz się na nas czai?- przestraszyła się i zapaliła sobie zapalniczkę, żeby było raźniej- Ej ja się boje- podeszła bliżej Naomi, w kupie siła
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:56 am

- Spokojnie, Matt da sobie radę. Skąd ty się w ogóle wzięłaś? To znaczy skąd jesteś. Nogi mi się plączą i język też, nie jest zbyt dobrze. Zaraz cię zapoznam z moim bratem - miała nadzieję, że Nelson już jest grzeczny.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 2:59 am

- No jak to skąd, zawsze tu byłam tylko się ukrywałam, to znaczy po prostu chyba się na siebie nie natknęłyśmy- zatrzymała się i podrapała po łydce, bo przez to chodziła jakoś wolniej- To będę mogła u Ciebie spać? Chyba nie pamiętam jak się idzie z powrotem ;x - wizja niedźwiedzia ciągle ją prześladowała
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 3:03 am

- Jasne, że możesz, mamy dużo miejsca, poza tym mój brat chętnie cię pozna - uśmiechnęła się szeroko, bo dobrze znała Nelsona - możliwe. Więc tak, z nami to różnie bywa, wiesz niektórzy ze sobą spali, ale kocham ich wszystkich. I Adam, nasz przyjaciel jest gejem, więc jeśli jesteś mało tolerancyjna, to chyba ten no sama rozumiesz, my go strasznie kochamy - ja też go kocham już.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 3:06 am

- Ale ja nie mam nic do gejów, mój wujek jest gejem to znaczy okazało się to po czasie i jak byłam mała to go nakryłam z moim nauczycielem od wuefu - w sumie to starała się o tym zapomnieć, ale ten obraz nigdy jej nie ucieknie z pamięci, bo była mała i jakoś wszystko inaczej odbierała niż teraz- Ja kocham wszystkich ludzi, nawet jak są źli i nie dobrzy, każdy zasługuje na miłość- uśmiechnęła się promiennie- No to fajnie, tez go z chęcią w sumie poznam.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 3:08 am

- No to dobrze. Adam jest naprawdę świetnym przyjacielem. To znaczy Chelsea sprawdza się w roli najlepszej przyjaciółki, ale on to trochę co innego - wzięła ją pod rękę, bo już było spokacznie - masz ładne włosy, wiesz? Zawsze chciałam być ruda.
Powrót do góry Go down
sookie
misio
sookie


Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 3:13 am

- Ojej, jesteś pierwszą osobą, która nie spytała się czy są farbowaneee <3- przytuliła ją z wrażenia, zawsze ją to irytowało- Dziękuje ale mi się chyba łysieje trochę bo jak myje to mi wypadają i cała wanna jest ruda- no ale jak paliła papieroski to już tak jest- Daleko jeszcze?- pyknęła jak osioł ze szerkaa
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. EmptyNie Mar 08, 2009 3:15 am

- Nie, to tutaj - i zaczne.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Odprowadzacze&co. Vide
PisanieTemat: Re: Odprowadzacze&co. Odprowadzacze&co. Empty

Powrót do góry Go down

Odprowadzacze&co.

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Inne. -