oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Katie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
Autor Wiadomość
Katie
bruk
Katie


Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:18 am

Zmienię aż zaraz.
Złap mnie jeśli potrafisz i te sprawy. Katie zachichotała, mrugając jak kokietki na czarno-białych filmach. Z jego ramienia dłoń przesunęła na jego kark, bo czemu nie, skoro już jest tak, jak jest. - No widzisz - westchnęłą, bardzo, bardzo mądrze. Taka zapchaj dziura, w zasadzie..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:23 am

pokiwal tylko madrze (teoretycznie) glowa, zaraz przyciskajac ja do sciany (ill nail you on the backseat of my car) i calujac bardzo bardzo bardzo, bo sorry, ale mial troche celibatu ostatnio, w tej samej sekundzie tez zdejmujac koszulke. halo, nie bylo jej rodzicow, okej?
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:27 am

Stwierdzila, że albo pomyliła braci, albo Christopher wcale nie był taką ciotą, jak sądziła, w zasadzie obie wersje zupełnie przypadły jej do gustu, nawet jeśli Chris się do niej nie odzywał przez kilka dni, chociaż miał się odezwać.. Ale nie była taka pamiętliwa, to pewnie pocztek alzheimera. W każdym razie odwzajemniła pocałunek, splatając dłonie na jego karku. Oh, boy. To Boyd, ogólnie to kisiel straszny :c.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:28 am

i to bojd bez koszulki. co tinato, tina na to jak na lato... wsunal dlon pod jej sukienke generalnie, bo chyba nawet o to chodzi i przygryzl jej dolna warge, nadal calujac goraco calkiem, no bo co, moze czytal jej w myslach i domyslil sie, ze uwaza go za ciote ;c
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:32 am

Teraz już zdecydowanie nie uważała. Była tak podniecona, że ledwo trzymała się na nogach, jak Ryjek, kiedy powiedział Muminkowi, że znalazł jaskinię, i pewnie, gdyby nie było ściany i Christophera, to wylądowałaby na ziemi, ale skoro i ściana, i on byli w pobliżu, a nawet bardziej niż w pobliżu, to obyło sie bez kontaktów z podłogą. Westchnęła zupełnie ciężko, smyrając go po karku, na którym została już tylko jedna jej ręka, bo drugą próbowała rozpiąć jego rozporek, co bylo trochę trudne, niehalo.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:34 am

Żeby było fajnie i pr0 to wyciągnął z tylnej kieszeni portfel, a tak konkretnie to w celu wyciągnięcia gumek! i nawet udało mu się za pierwszym razem, bo kto wie, jakie choroby chodzą po ludziach, napisałam horoby, ... Znaczy wiesz, nie przypuszczał, żeby miała rżerżączkę, nie wiem jak to się pisze, ale mimo wszystko podobno trzeba się zabezpieczać. W każdym razie czekał, aż rozepnie mu rozporek, a sam całował ją teraz po szyi, trochę kąsał, Wink.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:38 am

Ej, od kiedy ty masz polskie znaki? xd W końcu jej się to całe rozpinanie udało, więc odetchnęła z ulgą i sięgnęła ustami do jego ust, by pocałować go zupełnie długo i fajnie, pewnie jednocześnie masując go po głowie, bo to najbardziej erotyczne zajęcie na świecie..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:40 am

Robiłam ostatnio formata, znaczy już dawno, ale przedwczoraj drugiego, ale nie lubię pisać teraz z polskimi bo już się odzywaczaiłam.
Zsunął jej ładne majtki, majtki to straszne słowo, jej panties, nie wiem jakie, ale wylądowały na ziemii, więc nie będziemy się zagłębiać w to. Właśnie, zagłębianie, zagłębił się w niej, zaraz po zsunięciu też swoich bokserek i założeniu prezerwatywy, bo wiadomo...
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:43 am

Pewnie miała rajtuzy z podkoszulkiem albo inny dziw natury.. Sapnęła ogólnie do jego ucha, ócha, czegokolwiek, przymykając oczy, chwilę zastanawiała się, czy Aaron jest tak samo wyposażony Twisted Evil ale to tylko naprawdę, naprawdę krótką chwilę, bo jak mogła myśleć w takiej chwili o czymkolwiek innym niż Boyd..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:45 am

Aaron to tez Boyd, xd. W każdym razie ja idę spać, więc uprawiali goronsy seks i w ogóle miał wyrzuty sumienia, ale szybko poszli spać, miał nadzieję, że jej mama nie wpadnie rano bardz.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:45 am

http://www.livejournal.com/allpics.bml?user=glucoze w ogle moja glowna Cool
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 EmptyNie Mar 22, 2009 4:47 am

<3 To dobranoc, miśek.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Katie - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Katie Katie - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Katie

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2 Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: NASZE SKROMNE PROGI :: Apartamenty. :: Defense. -