oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Korytarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Korytarz Korytarz EmptySob Mar 07, 2009 11:33 am

;p
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 9:10 pm

Była godzina dziewiętnasta, a Ethan wciąż siedział na Sorbonie. To znaczy kilka minut temu skończył jakieś ćwiczenia, więc teraz porządkował notatki przy oknie, na parapecie, zamierzając w końcu się z tego budynku ulotnić.
Powrót do góry Go down
Kathryn
głupek
Kathryn


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 9:15 pm

Koniec zajęć. Kathy była przeszczęśliwa. Przez cały dzień rozkojarzona, w końcu mogła stąd wyjść. W ręce trzymała telefon i bardzo szybko klikała na klawisze. Nie miała jeszcze planów na wieczór. Chciała je właśnie stworzyć. Klikała treść SMSa choć jeszcze nie wiedziała do kogo go wyśle.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 9:50 pm

Jak ma szesnaście lat to chyba niezbyt studiuje. Ale nieważne. Ethan własnie zebrał te wszystkie notatki w całkiem pokaźny plik i teraz odwrócił się z zamiarem opuszczenia Sorbony, kiedy wpadł wprost na Kathryn. Pokręcił niezadowolony głową, bo wszystkie notatki znów się rozsypały. - Nic się nie stało - mruknął tylko pod nosem, schylając się, by pozbierać te papiery.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 11:04 pm

Viv właśnie wyszła z sali z jakąś koleżanką i pociągnęła Ethana z bara, niechcący oczywiście i delikatnie, ale notatki znów mu wypadły.
- O, sorry!- powiedziała i zaczęła mu pomagać kucając i nachylając się nag tymi rozsypanymi papierami tak, że jej dekolt podkreślał i odsłaniał to, co miała najlepszego...
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 11:10 pm

ethan pokrecil zniecierpliwiony oczami zebral to wszystko po raz kolejny, by spojrzec na viv. chyba kojarzyl ja z ostatniej imprezy w akademiku jego znajomych, ale nie wiedzial nawet jak ma na imie. poprawil teraz torbe, bo mial torbe, meska oczywiscie.
- nic sie nie stalo - no jasne, ze nie. co innego, gdyby na miejscu viv stal jakis chlopak. pewnie wtedy zrobiloby to na nim wieksze wrazenie. pod wzgledem zdenerwowania.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 11:13 pm

- Na prawdę? Bo ja dziś jestem taka niezdara!- powiedziała podając mu jeszcze jedną kartkę. - My się skądś nie znamy?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 11:15 pm

Ups, zapomnialo mi sie o wielkich literach. Ethan teraz zmruzyl nieco powieki - lal, pamietala go.
- No, bylismy razem na imprezie u Georga - no, powiedzmy, nie chce mi sie myslec nad czyms lepszym - moze stad sie znamy!
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 11:17 pm

-Może.- chociaż chyba nie znała żadnego Gorge'a, ale to nie było ważne - Chyba nas sobie nie przedstawiono. Vivienne, ale mów mi Viv. -uśmiechnęła się
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 11:23 pm

Ethan pokiwał głową i uścisnął lekko jej dłoń, bo przeciez nie chcial polamac, kiedy tylko udalo mu sie schowac wszystkie notatki do torby.
- Milo mi cie poznac. Jestem Ethan. To koszmar siedziec do dwudziestej pierwszej na uczelni - powiedzial, krecac oczami.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 11:31 pm

-Wielki. Szczególnie na koszmarnie nudnych wykładach z prawa handlowego. - Bo Viv studiowała prawo, ale tylko i wyłącznie po to, żeby zrobić tacie przyjemność, gdyż kochała tatusia i jego pieniążki, a szczególnie pieniążki - A ty co studiujesz? - spytała idąc z nim do wyjścia
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 11:32 pm

- Ekonomię i informatyke. A ty prawo, tak? - bo wywynioskowal z jej wypowiedzi. Otworzyl teraz przed nia drzwi i przemierzali dziedziniec, w strone wyjscia z Sorbony, co niezmiernie cieszylo Ethana.
Powrót do góry Go down
Viv
kasztaniak
Viv


Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz EmptyCzw Mar 12, 2009 11:35 pm

- Tak, ekonomiczne i handlowe. - powiedziała w drzwiach po czym wyszli an dziedziniec. /zacznę
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Korytarz Vide
PisanieTemat: Re: Korytarz Korytarz Empty

Powrót do góry Go down

Korytarz

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Sorbona. -