oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

L'Arc de Triomphe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Autor Wiadomość
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySob Mar 07, 2009 11:29 am

L'Arc de Triomphe ArcTriomphe
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 9:02 pm

Siedział na ławce pod drzewem i jadł serek homogenizowany, łapiąc ostatnie promienie dzisiejszego słońca, czy coś.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 9:32 pm

A Adaś wracał właśnie z uczelni, totalnie zmęczony i w ogóle. W zasadzie nie wiedział co się z nim dzieje. Nie wiem czy ja to ja i czyja to chata, conie. Dostrzegł Aarona, od razu ich rozróżniał, więc teraz usiadł koło niego i się przywitał, układając równiutko książki na kolanach.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 9:40 pm

On sie przyajźni z Christopherem conie? Aaron spojrzał dziwnie na Adama bo cokolwiek, nie wiem, może po prostu ten serek tak na niego działa - No cześć - przywtiał się więc i w sumie tyle.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 9:42 pm

Tak. Ale nie mogłam go znaleźć,xd. Może był homofobem Aaron, onie. Adam za to był miły dla wszystkich i teraz nabrał świeżego powietrza w płuca, uśmiechając się lekko. - Co słychać? - zapytał, bo dawno Aarona nie widział, no to w sumie wypadało.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 9:45 pm

- Nic - powiedział wzruszając tylko i zaglądając znowu do swojego serka i może nawet jadł. Okej nie chodzi już o to że był homofobem tylko był zdania że jego brat nie powinien zadawać się z gejami tak często i dużo, bo sam może się spedalić haha i nawet kiedyś to powiedział na głos i bardzo się wszyscy pokłócili więc miał uraz. - Jem.
haha, lubię go
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 9:49 pm

- Aha - odpowiedział, no bo co innego miał mówić. Zawsze uważał, ze Aaron za nim nie przepada, ale myślał, że jest bardziej sympatyczny niż mu się wydawało. Jak widać, mylił się. Nie powinien był w ogóle do niego podchodzić!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 9:52 pm

Nie uważał tylko wiedział, bo wtedy mu powiedział to Aaron przecież, jak to napisałam w poście moim wyżej.
-Właśnie - przytaknął intensywnie, wzdychając ciężko. Przewrócił też oczyma. Sebek by mu juz wpierdolił? xd
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 9:56 pm

Oczywiście, że tak....Sebek ma problemy z nadpobudliwością, ale tylko trochę...zrobię Sebka w drugoplanowych,xd. - Dobra, to ja już chyba pójdę do domu. Ah, nie wiesz może gdzie Christopher? Bo zepsuła mi się komórka.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:01 pm

-Co chcesz od Christophera? - zapytał, oblizując usta z serka, bo trochę się pobrudził, no cóż, trochę trzęsły mu się ręce przez Adama teraz, bo wiesz, mimo wszystko trochę się stresował, nie róbmy z niego nieuczuciowego dupka, dodam więc też, że o brata po prostu się martwił.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:05 pm

- Chcę się z nim spotkać, to dziwne? - okej Aaron mógł go nie lubić, jeśli bardzo chciał, ale przecież musiał wiedzieć, że Christopher się z nim przyjaźni. Na pewno. Wstal teraz i wrzucił książki do torby, przyglądajac się Aaronowi ze zmarszczonym nieco czołem. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:06 pm

-Chcesz się z nim spotkać? Chris jest hetero-powiedział z wyższością, wstając i wyrzucając opakowanie po serku i plastikową łyżeczkę do kosza. Obrócił się do Adama i obejrzał go od stóp do głów. Uniósł brew-Chyba.
Powrót do góry Go down
Autumn
krulik
Autumn


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:10 pm

/ jaki niemiły aaron xd leję z tego dobitnego 'chyba'...
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:11 pm

- Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że twój brat jest hetero. I nie zamierzam go dotykać, zapewniam cię o tym. Więc wiesz gdzie on jest czy nie? Bo uważam, że powinniśmy zakończyć tę rozmowę - uniósł lekko głowę i zmrużył oczy.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:13 pm

/ja tez, bez kitu...xd

-A ja uważam, że powinniśmy ją nadal prowadzić! Dlaczego nie chcesz ze mną rozmawiać, Adamie? Ranisz mnie-parsknął, padając na ulicę, znaczy na chodnik, jak martwy, bo on jest chory, i łapiąc się za serce!
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:16 pm

Adam przyglądał mu się, naprawdę zdezorientowany, bo on nigdy nie uderzył człowieka, ale teraz miał ochotę mu wpierdolić. Niech Aaron uważa, bo Sebek to jego kuzyn ;>;>.- Bo nie jesteś osobą, z którą miałbym przyjemność rozmawiać - odpowiedział, siląc się na spokój.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:20 pm

-A. Chyba ze-podniosl sie do pozycji siedzacej, nadal na chodniku, jakas babcia spojrzala na niego zgorszona, a jakas inna zadowolona ze robi darmowe czyszczenie chodnikow, wycieranie i w ogole-Znajdz sobie jakies cipki do kolegowania sie, Adam, zostaw mojego brata w spokoju.
Mojego Barta. Bo Bart is evul.
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:33 pm

- Żartujesz sobie tak? Nie będziesz wybierał ani mi, ani Christopherowi kolegów, no proszę cię - roześmiał się teraz on dla odmiany, spoglądajac na Aarona, jakby tamten właśnie wyszedł z wariatkowa, czy innego krejzolskiego miejsca. 
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:41 pm

-Więc sugerujesz nad tym że nie panujesz nad tym kto jest twoim przyjacielem a kto nie czy coś takiego? To też interesujące-powiedział, zamyślony, bo może to jakaś choroba, sasasa
Powrót do góry Go down
Adam
kasztaniak
Adam


L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:46 pm

- Zdaje mi się, że ty masz jakiś problem ze sobą, wiesz? - pokręcił głową i poszedł, bo z głupimi w dyskusje sie nie wdaje:/
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe EmptySro Mar 11, 2009 10:48 pm

zaśmiał się mrocznie i siedzial dalej
Powrót do góry Go down
Sponsored content




L'Arc de Triomphe Vide
PisanieTemat: Re: L'Arc de Triomphe L'Arc de Triomphe Empty

Powrót do góry Go down

L'Arc de Triomphe

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 1 z 1

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Popularne. -