oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
PRZENIEŚLIŚMY SIĘ DO BERLINA
www.ohberlin.lifeme.net
oh, but we can travel side by side
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

oh, but we can travel side by side


 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

Bois de Vincennes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down
Idź do strony : Previous  1, 2
Autor Wiadomość
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyPon Mar 09, 2009 5:04 pm

Naomi wracała ze szkoły, bo to nawet całkiem oczywiste, że o tej godzinie kończy się szkołę i zmierzała do jakiegoś Ritza, na obiad z Nelsonem & nauczycielami. No, w każdym razie dostrzegła Aarona, w jego oczojebnym polo i spodenkach, które kocham, więc teraz powiedziała do niego nawet jakieś cześć, czy coś.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:15 pm

Tyryry więc przyszli tutaj, chociaż pewnie o 22, czy którejś zamykali bramę parkową. A moze tam takie cos nie obowiązuje we Francji, przecież to taki dziki kraj. Swoją droga, mam już dosyć Paryża, w sensie miasta, xd.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:26 pm

Ja wciąż nie. Trzymał ją za rękę, żeby było fajnie i słodko i nucił pod nosem rózową panterę. - Chłodno! - zauważył.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:29 pm

- Faktycznie - przytaknęła, niedługo się nad tym zastanawiając, bo chwilogo nie pogoda chodziła jej po głowie. Odgarnęła kosmyk włosów za ucho, była trochę rozczochrana, ale to przez majowy wietrzyk, który pojawił się dopiero teraz, wieczorem. Ty, i przytuliła się do Christophera, w ramach odganiania chłodu.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:31 pm

- Oho - dmuchnął jej w grzywkę, ciągnąc ją na jakąś ławkę i w ogóle! - Hmm- dodał też, bo chciał coś powiedzieć, ale nie wiedział, czy może.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:33 pm

- Hmm, hm? - Rozmowy prawie jak Jima<3. Usiadła na tej ławce, pocierając dłonią o swoje ramię, coby je trochę ogrzać. Ale jeszcze nie skostniało, nie!
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:34 pm

Wzruszył ramionami.
- Wieje. Corrie też mi nie odpisuje - zauważył, wyciągając swoją komórkę. Westchnął, biedny.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:37 pm

- Pewnie potem wszyscy jednocześnie ci poodpisują. Zobaczysz. Cicha woda brzegi rwie.. - Tak jej się wpasowało, chyba nie do końca dobrze. Mimo to uśmiechnęła się, bo przecież wszystko można nadrobić uśmiechami i dużym dekoltem.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:39 pm

- Pewnie tak. Trochę mi w sumie głupio, przywiązałem się do niej jak jakiś pies, chociaż niby nie wyznaję związków. Pewnie niedługo mi przejdzie, to w sumie tylko trzykrotny seks, nic więcej. Jak u ciebie w tych sprawach? - zainteresował się, wzdychając, dużo wzdychał.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:41 pm

- Nie wyznajesz? Wydawało mi się, że ty chyba bardziej się wiążesz.. Na pewno bardziej w porównaniu z Aaronem. U mnie bez zmian, mam taki trochę, hm, zastój - westchnęła ciężko, bo wzdychanie najwidoczniej było zaraźliwe.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:43 pm

- Nie wyznaję, mimo wszystko, jestem chyba zbyt zapracowany. Poważnie. Pieprzyć Aarona, dlaczego wszyscy nas porównują? - może dlatego, że jesteście bliźniakami, kretynie...
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:46 pm

- Jeju, przepraszam, już nie będę was porównywać, po prostu wiesz, jak myślę 'Christopher' to natychmiast nasuwa mi się też 'Aaron'. I na odwrót. - To chyba magia. - Będziesz się wiązał po czterdziestce? Czy wcale?
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:48 pm

- Umrę przed trzydziestką. Wypiję cykutę - powiedział, przekonany, że tak będzie właśnie!
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:50 pm

- Nie gadaj głupot... - Przestraszyła się trochę, serio! - Chociaż fajnie umrzeć młodo. Potem w niebie jesteś wciąż ładny i możesz wszystkich zarywać :c - Nawet Boga.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:52 pm

- Do nieba idą dusze, nie ciała! Pewnie latają sobie tylko takie jakieś pieprznięte chmurki - założył dłonie na kark, tak luzacko i osunął się nieco niżej na tej ławce, łał, kozak.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:54 pm

- Skąd wiesz, byłeś kiedyś? - Spytał, bo w ogóle zepsuła całą jej teorie dotyczącą nieba, jak on śmiał. Podrapała się po nosie, przyglądając się mu z boku. Zboku. I podciągnęła nogę pod brodę jedną, potem drugą zresztą też. - Muszę zaraz wracać. Mama będzie się martwić..
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:56 pm

spytał<3.
- Nie. Odprowadzić cię? Dopiero dwudziesta druga! - zauważył też.
Powrót do góry Go down
Katie
bruk
Katie


Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:58 pm

Może ona jest facetem :O - Możesz odprowadzić, jak będziesz miły, to mogę cię zaprosić na herbatę. Chociaż nie wiem, czy można pić herbatę przed spaniem.. - Bo ona miała zamiar iść wcześnie spać, wow! - Wiem, że dwudziesta druga, ale powiedz to moim rodzicom.. - Co z tego, że miała 19 lat,pewnie była Dżolą.
Powrót do góry Go down
Go??
Gość



Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 EmptyWto Mar 17, 2009 11:59 pm

Dżola ma 20... - Odprowadzę, chodź - poszli, zacznij, xd, ja zw na sekundo.
Powrót do góry Go down
Sponsored content




Bois de Vincennes - Page 2 Vide
PisanieTemat: Re: Bois de Vincennes Bois de Vincennes - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down

Bois de Vincennes

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry
Strona 2 z 2 Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum: Nie możesz odpowiadać w tematach
oh, but we can travel side by side  :: MIASTO :: Romantyczne. -